Najlepsze filmy z Margot Robbie [WYNIKI SONDY]

30.11.2018
Aktualizacja: 04.02.2020 09:54
Najlepsze filmy z Margot Robbie [WYNIKI SONDY] Fot. kadr z filmu

Wybraliście najlepsze filmy ze znaną australijską aktorką! Która produkcja z Robbie jest według Was najlepsza? "Wilk z Wall Street"? A może "Jestem najlepsza. Ja, Tonya"? Sprawdźcie wyniki. 

Z okazji potwierdzenia oficjalnego tytułu filmu "Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)" postanowiliśmy zapytać naszych czytelników o to, który film z Margot Robbie jest według nich najlepszy. Patrząc na wyniki sondy możemy spokojnie założyć, że nie są to na pewno "Piotruś Królik", "Whiskey Tango Foxtrot", "Mary, Królowa Szkotów", "Żegnaj Christopher Robin", ani "Slaughterhouse Rulez". Wszystkie z wymienionych produkcji zdobyły bowiem 0% Waszych głosów. 

"Big Short", "Czas na miłość", "Francuska suita", "Tarzan: Legenda" i "Z jak Zachariasz" zdobyły po 1% Waszych głosów. Następny w kolejce był "Focus", w którym Robbie partnerowała Willowi Smithowi. Produkcja mogła się cieszyć wynikiem 4%. Tuż za podium znalazł się najnowszy film z Robbie zatytułowany "Terminal", w którym aktorce towarzyszą m.in. Simon Pegg i Mike Myers. 

Najlepsze filmy z Margot Robbie

Najniższe miejsce podium zdobyła "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", za którą Margot Robbie została nominowana do Oscara. Film o znanej amerykańskiej łyżwiarce zdobył od Was 13% wszystkich głosów. Srebrny medal zdobył "Suicide Squad", czyli film, w którym zadebiutowała Harley Quinn w wykonaniu Robbie. Produkcja zdobyła aż 24% Waszych głosów. Rola cieszyła się tak ogromną popularnością, że Warner Bros. postanowił przygotować z Harley szereg kolejnych filmów - pierwszy z nich, czyli wspomniane "Birds of Prey", pojawi się w kinach już w 2020 roku. W planach są jeszcze obrazy "Harley vs Joker" oraz solowy film o doktor Quinzel. 

Zgodnie z przewidywaniami na pierwsze miejsce według Was zasłużył "Wilk z Wall Street", czyli mainstreamowy debiut Margot Robbie. Obraz Scorsese z Leonardo DiCaprio w roli głównej zdobył łącznie druzgocące 47% wszystkich głosów, czyli praktycznie 2 razy więcej, niż drugi najpopularniejszy film z Margot Robbie. 

sonda123

Kiedy premiera nowego filmu z Margot Robbie?

Najbliższe filmy z udziałem aktorki to zapowiedziany "Lego Przygoda 2", w którym Robbie ponownie wcieli się w Harley Quinn oraz "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino. Kobieta wcieli się w Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego (w tej roli Polak Rafał Zawierucha). Premiera produkcji Tarantino odbędzie się w lipcu 2019 roku. Animację o klockach zobaczymy w kinach 8 lutego 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.