Najlepsze horrory 2018 roku [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
11.12.2018 14:56
kadry z filmów Suspiria i Dziedzictwo: Hereditary|undefined Fot. kadry z filmów Suspiria i Dziedzictwo: Hereditary

Które horrory z 2018 roku były najlepsze? Postanowiliśmy stworzyć sondę, w której czytelnicy Antyradio.pl wybiorą najbardziej udane filmy grozy ostatnich minionych miesięcy.

Zbliża się koniec roku, więc postanowiliśmy podsumować filmy grozy, które pojawiły się na ekranach kin w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Rok 2018 kontynuował dobrą passę horrorów, więc wszyscy kinomani, którzy lubią się bać, naprawdę mieli z czego wybierać. Na ekranach kin zadebiutowały zupełnie nowe pozycje, kontynuacje oraz remaki słynnych horrorów sprzed lat. Dla siebie znaleźli coś fani opowieści o duchach, demonach, miłośnicy slaherów, zombie i potworów z najgorszych koszmarów sennych. Który horror był najlepszą produkcja 2018 roku?

Najlepsze horrory 2018 roku

Pod uwagę wzięliśmy najgłośniejsze filmy kina grozy, które miały kinową premierę w naszym kraju. Rok 2018 obfitował w naprawdę dobre produkcje. Wystarczy, chociażby wymienić "Ciche miejsce", "Suspirę" czy "Dziedzictwo: Hereditary". Nie zabrakło też kontynuacji dobrze znanych serii, które od lat cieszą się uznaniem widzów, takich jak "Halloween", "Naznaczony" czy spin-off "Obecności" pod tytułem "Zakonnica". Mogliśmy obejrzeć również bardziej niszowe produkcje pokroju "Operacji Overlord" lub historii nawiedzonej posiadłości zatytułowanej  "The Lodgers. Przeklęci".

 

Który z nich okazał się najlepszym horrorem 2018 roku? Zapraszamy do naszej sondy!

Na odpowiedzi czekamy do 21 grudnia 2018 roku. Po zebraniu wszystkich głosów przeanalizujemy zebrane dane i stworzymy ranking najlepszych horrorów 2018 roku. Który z wyżej wymienionych filmów zdobędzie pierwsze miejsce? Który z przedstawicieli kina grozy trafi na sam dół listy? Przekonamy się już za kilka dni.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.