11.12.2018 14:56

Najlepsze horrory 2018 roku [SONDA]

Które horrory z 2018 roku były najlepsze? Postanowiliśmy stworzyć sondę, w której czytelnicy Antyradio.pl wybiorą najbardziej udane filmy grozy ostatnich minionych miesięcy.

kadry z filmów Suspiria i Dziedzictwo: Hereditary
foto: kadry z filmów Suspiria i Dziedzictwo: Hereditary

Zbliża się koniec roku, więc postanowiliśmy podsumować filmy grozy, które pojawiły się na ekranach kin w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Rok 2018 kontynuował dobrą passę horrorów, więc wszyscy kinomani, którzy lubią się bać, naprawdę mieli z czego wybierać. Na ekranach kin zadebiutowały zupełnie nowe pozycje, kontynuacje oraz remaki słynnych horrorów sprzed lat. Dla siebie znaleźli coś fani opowieści o duchach, demonach, miłośnicy slaherów, zombie i potworów z najgorszych koszmarów sennych. Który horror był najlepszą produkcja 2018 roku?

Najlepsze horrory 2018 roku

Pod uwagę wzięliśmy najgłośniejsze filmy kina grozy, które miały kinową premierę w naszym kraju. Rok 2018 obfitował w naprawdę dobre produkcje. Wystarczy, chociażby wymienić "Ciche miejsce", "Suspirę" czy "Dziedzictwo: Hereditary". Nie zabrakło też kontynuacji dobrze znanych serii, które od lat cieszą się uznaniem widzów, takich jak "Halloween", "Naznaczony" czy spin-off "Obecności" pod tytułem "Zakonnica". Mogliśmy obejrzeć również bardziej niszowe produkcje pokroju "Operacji Overlord" lub historii nawiedzonej posiadłości zatytułowanej  "The Lodgers. Przeklęci".

Najlepsze horrory 2018 roku

Który z nich okazał się najlepszym horrorem 2018 roku? Zapraszamy do naszej sondy!

Na odpowiedzi czekamy do 21 grudnia 2018 roku. Po zebraniu wszystkich głosów przeanalizujemy zebrane dane i stworzymy ranking najlepszych horrorów 2018 roku. Który z wyżej wymienionych filmów zdobędzie pierwsze miejsce? Który z przedstawicieli kina grozy trafi na sam dół listy? Przekonamy się już za kilka dni.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Halloween Horror Hereditary Ciche miejsce Suspira