Najlepszy oryginalny serial Netflixa z 2017 roku według czytelników Antyradio.pl [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
03.01.2018 13:01
Najlepszy oryginalny serial Netflixa z 2017 roku według czytelników Antyradio.pl [WYNIKI SONDY] Fot. kadr z wideo

Netflix w 2017 roku zaprezentował kilkadziesiąt oryginalnych seriali, z których my wybraliśmy 10, a Wy wytypowaliście ten jedyny!

W ciągu 10 lat swojej działalności w formie platformy streamingowej, Netflix osiągnął status absolutnie niezbędnego elementu życia współczesnych widzów, a popularnością swoich produkcji oryginalnych zagroził nie tylko stacjom telewizyjnym, ale całej branży filmowej.

Netflix rozpowszechnił bowiem zupełnie nowy sposób oglądania seriali, który nie polega już na wyczekiwaniu na kolejne odcinki ulubionego show, lecz na dosłownym pożeraniu go w całości (binge-watching), w związku z czym każdy sezon składający się z kilkunastu epizodów przypomina tak naprawdę kilkugodzinny film będący kontynuacją poprzedniej części serii. Dlatego też w naszej sondzie na temat najlepszego oryginalnego serialu Netflixa z 2017 roku znalazły się nie tylko produkcje, które zadebiutowały w ubiegłym roku, ale także te, które w 2017 były kontynuowane.

A zatem, jak było do przewidzenia, Waszą ulubioną produkcją okazał się 2. sezon „Stranger Things”. Kontynuacja niszowego serialu o dzieciakach zmagających się z dziwnymi zdarzeniami w scenerii z lat 80. okazała się gigantycznym hitem, na który zagłosowało aż 36,22 % osób. Drugie miejsce zajęła niemiecka odpowiedź na „Stranger Things” – serial „Dark” podobał się najbardziej 17,2% głosujących. Trzecie miejsce i 10,88% głosów zdobył „The Punisher” będący kolejnym serialem Netflixa stworzonym na podstawie komiksów Marvela, którego akcja łączy się z wydarzeniami z seriali: „Daredevil”, „Jessica Jones”, „Iron Fist”, „Luke Cage” i „The Defenders”. Co ciekawe, nie każdy z nich cieszy się równą popularnością, co Punisher, gdyż „The Defenders” otrzymał najmniej Waszych głosów – jedyne 1,51%.

Całą listę wyników możecie zobaczyć poniżej:

najlepszy serial netflixa 2017 wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Wy także uważacie, seriale o zaginionych dzieciakach są najlepsze, czy może głosowaliście na coś zupełnie innego?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.