Zobacz pierwsze zdjęcia do komedii "Najmro" z gwiazdorską obsadą

25.07.2019 14:24
Zobacz pierwsze zdjęcia do komedii "Najmro" z gwiazdorską obsadą Fot. Robert Pałka/Mówi Serwis

"Najmro" to polska komedia z dużą ilością scen akcji i z gwiazdorską obsadą. Już w przyszłym roku wejdzie na ekrany kin, a my właśnie dostaliśmy pierwsze zdjęcia z produkcji.

Nadchodzi nowa polska komedia. I to oparta na faktach. "Najmro" to opowieść o polskim królu ucieczek, która będzie pełna dobrego humoru, ale również scen akcji. Co najlepsze, w filmie wystąpi gwiazdorska obsada. Są już pierwsze zdjęcia z produkcji. Kiedy premiera?

Zobacz także: Dwa polskie filmy znalazły się w prestiżowym zestawieniu. Pękamy z dumy 

"Najmro": polska komedia z gwiazdorską obsadą

Komedia "Najmro" to opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Zdzisław Najmrodzki został mianowany polskim królem ucieczek, gdy aż 29 razy wymknął się organom ścigania w latach 70. i 80.

Przeczytaj także

Najmro zyskał ogromną sympatię Polaków i twórcy mają nadzieję, że ich produkcji również się to uda. 

Zależało nam na zbudowaniu postaci głównego bohatera w podobnym duchu jak w "Wilku z Wall Street" czy w "Złap mnie jeśli potrafisz". Nie chcieliśmy tworzyć dosłownej biografii Najmrodzkiego. Odbiliśmy się od najciekawszych faktów z jego życia, dodając wydarzenia, które ubarwiły filmową rzeczywistość - mówi reżyser "Najmro", Mateusz Rakowicz.

Musimy przyznać, że twórcy wysoko podnieśli sobie poprzeczkę, jeżeli wzorują się na wymienionych przez reżysera produkcjach. To z pewnością jednak będzie udany film, sądząc po gwiazdorskiej obsadzie. W "Najmro" występują: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha, Andrzej Andrzejewski, Dorota Kolak, Olga Bołądź, Masza Wągrodzka oraz Sandra Drzymalska.

"Najmro": kiedy premiera?

Dokładna data premiery filmu "Najmro" nie jest jeszcze znana. Dystrybutorzy zapowiedzieli jednak, że do kin trafi w 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z komedii.

Zobacz także: TOP 40: Najlepsze komedie wszech czasów

Dawid Ogrodnik w filmie "Najmro"
Dawid Ogrodnik w filmie "Najmro"
Robert Więckiewicz w filmie "Najmro"
Rafał Zawierucha w filmie "Najmro"
Dawid Ogrodnik w filmie "Najmro"
Film "Najmro"
Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.