28.06.2020 10:52

Najnowsza animacja Pixara „Co w duszy gra” z nowym muzycznym zwiastunem

Wytwórnia Pixar zaprezentowała nową zapowiedź filmu „Co w duszy gra”, opowiadającym o tym, co dzieje się z ludzką duszą po śmierci. Materiał skupia się na życiu głównego bohatera. 

Najnowsza animacja Pixara „Co w duszy gra” z nowym muzycznym zwiastunem
fot. materiały prasowe Disney

Co w duszy gra” (ang. „Soul”, dusza) to najnowszy film animowany wytwórni Pixar, którego reżyserem jest Pete Docter, odpowiedzialny za sukces animacji: „W głowie się nie mieści”, „Odlot”, czy „Potwory i spółka”. Jego najnowszy film opowiada o przedwcześnie zmarłym nauczycielu muzyki, Joe Gardnerze, który pragnie zostać jednak muzykiem jazzowym. 

"

„Twoje życie właśnie się zaczyna” – padnie w finale materiału, podkreślając, że mężczyzna jest bliski spełnienia swoich marzeń.  "

Tym samym wideo-zapowiedź podkreśla, jak wielkim ciosem była niefortunna śmierć bohatera, o której wiemy już z pierwszych materiałów promocyjnych.

„Co w duszy gra” – zobacz nowy zwiastun animacji Pixara
„Co w duszy gra” – zobacz nowy zwiastun animacji Pixara
Przeczytaj także „Co w duszy gra” – zobacz nowy zwiastun animacji Pixara

"Co w duszy gra" – nowy zwiastun

Gdzie jest Nemo?
Gdzie jest Nemo?
Przeczytaj także Nie żyje jeden z twórców "Gdzie jest Nemo?" i "Naprzód". Miał 55 lat

"Co w duszy gra" – ekipa

W oryginalnej wersji językowej głosu głównemu bohaterowie użycza Jamie Foxx. W filmie wystąpi także Tina Fey, która będzie głosem duszy, która oprowadza bohatera po zaświatach. W chwili obecnej nie wiemy jeszcze kogo usłyszymy w polskiej wersji dubbingowej.

"Co w duszy gra" – kiedy premiera?

Premiera filmu "Co w duszy gra" była pierwotnie zapowiedziana na 7 sierpnia. Z powodu pandemii koronawirusa i przesuwania dat premier, obecnie film ma trafić na ekrany kin, również w Polsce, 20 listopada

Czytaj także: Muppety powracają! Zobaczcie zwiastun serialu "Muppets Now" od Disney +.

Czy planujesz obejrzeć film "Co w duszy gra"?

Tagi: Film News Zwiastuny Pixar