01.03.2017 13:52

Napij się z ksenomorfa

Połączenie obcego i ludzkiej twarzy nie wróży niczego dobrego. Jednak jeżeli mowa o specjalne zaprojektowanych kubeczkach sprawa zmienia się o 180 stopni.

Napij się z ksenomorfa
foto: mondotees.com

Co można robić w kosmosie, oczywiście jeżeli ma się akurat wolne od prób zostania przy życiu? Można się napić! Jest gadżet, który zdecydowanie przydałby się załodze statku kolonizacyjnego Przymierze. Jeżeli już umierać, to chociaż z bąbelkami szumiącymi w głowie, które można wychylić ze stylowego kubka.

Ręcznie robione ceramiczne naczynia są inspirowane odsłoną serii w reżyserii Jamesa Camerona. Dostępnych jest 5 różnych wersji kolorystycznych, które można już nabywać w preorderze pod TYM linkiem. Warto się pośpieszyć, bo niektóre są limitowane tylko do 200 egzemplarzy, których cena wynosi od 28 do 42 dolarów. Mają one wysokość około 20 cm. Są bardzo masywne, bo ważą około 1 funta, czyli tyle co 0,5 kg.

Kubeczki są utrzymane w stylistyce TIKI. W swojej formie nawiązują do drewnianych i kamiennych posągów pierwszego, mitycznego człowieka w cywilizacji Polinezji. Kultura Tiki uważana jest obecnie za trend rozpowszechniony w restauracjach i barach utrzymanych w stylistyce polinezyjskiej, ale ksenomorfowe kubki równie dobrze sprawdzą się w domowej kuchni.

Naczynia zostały zaprojektowane przez Michaela Bonanno i Toma „Thora” Thordasona. Ich wysyłka nastąpi dopiero latem 2017. Zobaczcie jak wyglądają i przekonajcie się czy warto je zamówić:

Tymczasem fani serii czekają na film „Obcy: Przymierze” w reżyserii Ridleya Scotta, który będzie miał premierę 19 maja 2017 roku. Na ekranie poznamy nowego kosmicznego stwora, określanego jako neomorf.

Wcześniej mogliśmy zobaczyć już m.in. trwający blisko 5 minut prolog zatytułowany „Ostatnia Wieczerza”. Przypominamy, że w obsadzie znaleźli się: Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride, Billy Crudup, James Franco, a także Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby.

Jakie inne kuchenne gadżety z ksenomorfami widzielibyście u siebie w domu?

Robert Skowronski
Tagi: Obcy Galeria