Narodziny Annabelle w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
03.04.2017 09:27
Narodziny Annabelle w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Poznaliśmy już pełny tytuł kolejnego spin-offu „Obecności”, a wraz z nim straszy nas pierwszy zwiastun „Annabelle: Narodzin zła”.

Powróciła i nie zawaha się Was wystraszyć jump scare'ami (o ile się jeszcze na to nabierzecie). Trailer przedstawia historię narodzin diabolicznej lalki. Poznajemy Annabelle jako dziewczynkę, córkę lalkarza i jego żony, która ginie pod kołami pędzącego samochodu. Akcja filmu toczy się kilka lat po tych tragicznych wydarzeniach i przedstawia jeszcze bardziej katastrofalny scenariusz.

Reżyseruje David F. Sandberg, twórca średnio udanego „Kiedy gasną światła”. Zresztą pierwsza „Annabelle” również nie była wielce udanym obrazem, ale jej starania we wciśnięciu widzów ze strachu w fotel przyniosły dochód wynoszący 257 milionów dolarów. To wystarczający powód do tego, aby studio New Line Cinema zamówiło dalszy ciąg historii demonicznej lalki. Producentami ponownie zostali Peter Safran i James Wan.

W „Annabelle: Narodziny zła” wspomniany lalkarz wraz z małżonką, po śmierci córki przyjmują do swojego domu zakonnicę i kilka dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Oczywiście wcale nie czeka tu ich lepsze życie. Wcześniej udostępniono teaser „Annabelle: Narodziny zła”, teraz pokazano pełny zwiastun filmu, który trafi do kin 11 sierpnia 2017 roku:

W obsadzie znalazły się takie nazwiska, jak Talitha Bateman, Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Tayler Buck, Anthony LaPaglia oraz Miranda Otto. Scenariusz dostarczył Gary Dauberman.

Zobaczcie również plakat promujący film:

ANNABELLE-CREATION-POSTER Fot. foto: materiały prasowe

Zabawka opanowana przez demoniczne siły zadebiutowała w filmie „Obecność” w reżyserii Jamesa Wana. Była to opowieść bazującą na autentycznych wydarzeniach dotyczących rodziny Perronów, którzy mieszkają w nawiedzonym domu. Z tego powodu na ekrany 17 czerwca 2016 roku trafiła „Obecność 2”, zaś w 2014 roku doczekaliśmy się spin-offu poświęconego wspomnianej Annabelle. Historia wciąż trwa, bo ma również powstać „Obecność 3” oraz „The Nun” o zakonnicy, którą widzowie znają z „Obecności 2” - za film odpowiedzialny będzie Corin Hardy.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.