03.03.2020 13:56

Następcy Agenta Smitha na nagraniu z planu z "Matriksa 4" [WIDEO]

W sieci pojawiło się nowe nagranie z planu zdjęciowego "Matriksa 4". Widać na nim postacie, które prawdopodobnie zastąpią agenta Smitha, który nie powróci w nadchodzącym filmie.

Matrix
foto: East News

W San Francisco nadal trwają zdjęcia do "Matriksa 4". Co jakiś czas w internecie pojawiają się nieoficjalne materiały z planu zdjęciowego, tworzone przez fanów serii. Na najnowszym nagraniu widzimy osoby, które zachowują się bardzo podobnie do Agenta Smitha.

"Matrix 4" - kto zastąpi Agenta Smitha?

Głównym antagonistą oryginalnej trylogii był Agent Smith - program kontrolujący cała wirtualną rzeczywistość, który w końcu postanowił działać na własną rękę. W Smitha, który potrafił się multiplikować, wcielał się Hugo Weaving. Aktor zdradził, że nie pojawi się w czwartej części serii. Nie oznacza to jednak, że braknie przeciwników, którzy go przypominają.

The Matrix
The Matrix
Przeczytaj także Czy Hugo Weaving powróci do roli Agenta Smitha w "Matriksie 4"? Aktor skomentował sprawę

Na Twitterze pojawił się kolejny zakulisowy materiał z planu, na podstawie którego możemy wywnioskować, co wydarzy się w nadchodzącym filmie.

"

Zeszłej nocy na mojej dzielnicy kręcili "Matriksa 4". "

Na nagraniu widzimy samochody otoczone przez przyjaźnie nastawioną grupę ludzi. Kiedy dokładnie przyjrzymy się osobom grającym tłum, można zauważyć, że wszyscy jego członkowie są do siebie bardzo podobni. Z tego powodu fani uważają, że w "Matriksie 4" pojawi się kolejna postać, potrafiąca zwielokrotniać swoje ciało, która zostanie nałożona na statystów na etapie postprodukcji. Czy rzeczywiście tak się stanie?

Matrix
Matrix
Przeczytaj także Gwiazda serialu "Spartakus" dołączyła do obsady "Matriksa 4". Czy wcieli się w młodą Trinity?

Obejrzysz "Matriksa 4"?

"Matrix 4" - kiedy premiera?

Za reżyserię i scenariusz odpowie Lana Wachowski. W pisaniu skryptu pomogli jej Aleksandar Hemon i David Mitchell. Wachowski będzie też producentką filmu obok Granta Hilla, który pracował już przy "Matriksie Reaktywacji" i "Matriksie rewolucjach". Premiera filmu została zaplanowana na 21 marca 2021 roku. W rolach głównych wystąpią Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity) i Jada Pinkett Smith (Niobe). W serii zadebiutują między innymi Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Eréndira Ibarra, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere i Yahya Abdul-Mateen II, który ma zagrać młodego Morfeusza.

Matrix
Matrix
Przeczytaj także Keanu Reeves na pierwszym nagraniu z planu "Matriksa 4". Jak wygląda Neo po latach?

Zobacz też: Tajemnica kodu z filmu „Matrix” rozwiązana. Nie uwierzysz, co oznaczają zielone symbole

Tagi: Film Matrix Keanu Reeves