05.02.2018 15:27

Natalie Portman jako królowa Amidala i Eleven ze „Stranger Things” w Saturday Night Live

Natalie Portman wystąpiła w Saturday Night Live. W jednym ze skeczy ponownie wcieliła się w królową Amidalę z „Gwiezdnych Wojen” i wyjawiła intymny sekret Jar Jar Binksa. Sparodiowała też Eleven ze „Stranger Things”. 

Natalie Portman jako królowa Amidala i Eleven ze „Stranger Things” w Saturday Night Live
foto: kadry z programu SNL

Saturday Night Live to program, który wpisał się w tradycję amerykańskiej telewizji. Niedawno dzięki platformie Showmax SNL pojawił się również w naszym kraju. Z odcinka na odcinek jest coraz śmieszniej, ale trudno dorównać audycji z tak długim stażem. Gościem z pierwszego lutowego odcinka w 2018 roku była znana i ceniona aktorka Natalie Portman. Hitem sieci stały się dwa skecze. W jednym z nich artystka ponownie wcieliła się w królową Amidalę z prequeli „Star Wars”.

Natalie Portman znowu jako Amidala

Aktorka pokazała nie tylko, dystans do siebie i dryg do rapu, ale również udowodniła, że nie warto z nią zadzierać. Portman wystąpiła już w SNL. Miało to miejsce w 2006 roku. Wówczas aktorka również rapowała. Tym razem widzimy aktorkę pod gradobiciem pytań namolnego dziennikarza, który prowadzi z nią wywiad. Portman przeklinając, w humorystyczny sposób nawiązuje do wszystkich ploteczek, które pojawiły się na jej temat. Przy okazji zahacza o swoje pamiętne role. Kiedy temat schodzi na prequele „Star Wars”, wybucha i nakazuje dziennikarzowi całować Jar Jar Binksa w przyrodzenie. Okazuje się, że kosmita ma... 17 penisów!

Stranger Things 3 - czy tak będzie wyglądać kontynuacja?

Równie świetnie wypadłą w skeczu poświęconym hitowi Netfliksa. Mowa oczywiście o „Stranger Things”. Autorzy SNL postanowili sprawdzić, jak może wyglądać 3. sezon serialu. Po kontrowersyjnym odcinku 2. serii, wielu fanów obawia się, że w przyszłości ponownie pojawi się wątek innych dzieci obdarzonych nadludzkimi mocami. Portman wciela się w Eleven, którą oryginalnie gra Millie Bobby Brown. Mike został przedstawiony jako napalony nastolatek, myślący tylko o jednym. Kiedy bohaterka używa swoich mocy, z nosa zaczyna lecieć jej krew. Okazuje się, że inne dzieciaki z laboratorium w Hawkins też borykają się z efektami ubocznymi swoich zdolności... Sprawdźcie sami.

Trzeba przyznać, że Portman znakomicie spisała się w obu rolach. Na dużym ekranie zobaczymy ją już 22 lutego 2018 roku w filmie „Anihilacja”, w którym jako biolożka odkrywa miejsce przeczące prawom natury. Już 12 marca produkcja pojawi się również na serwisie Netflix. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Stranger Things Natalie Portman Netflix Star Wars Showmax