Nathan Fillion zapowiedział, kiedy spodziewać się informacji o filmie „Uncharted”

Kamil Kacperski
13.07.2018 13:40
Nathan Fillion zapowiedział, kiedy spodziewać się informacji o filmie „Uncharted” Fot. AFP/EAST NEWS/materiały prasowe

Aktor znany z występów w serialu „Firefly” podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem zawierającym z cytat z gry „Uncharted” oraz datę 16 lipca 2018 roku. Co to może oznaczać dla filmu o Nathanie Drake'u?

Dla fanów gier z serii „Uncharted” Nathan Fillion od dawna jest najlepszym kandydatem do roli Nathana Drake'a, czyli głównego bohatera przygodowych gier akcji. Uważają, że Fillion nie tylko przypomina Drake'a wyglądem, ale również dobrze potrafiłby emulować humor i urok postaci, w którą oryginalnie wciela się Nolan North.

Fillion podziela entuzjazm fanów i kilkukrotnie w wywiadach potwierdzał, że byłby zainteresowany zagraniem roli Nathana Drake'a w potencjalnym filmie „Uncharted”. Natomiast 12 lipca 2018 roku udostępnił na Instagramie zdjęcie rapera... Drake'a, które opatrzył podpisem „Sic Parvis Magna” oraz datą 16 lipca 2018:

Nathan Fillion zagra Nathana Drake'a w filmie „Uncharted”?

Drake jest oczywiście nawiązaniem do nazwiska postaci z serii „Uncharted”, podobnie z resztą jak słowa „Sic Parvis Magna”, które oznaczają „wielkość ze skromnych początków” i niejako stały się jednym z haseł gier o przygodach Nathana Drake'a. Pierścień z tym podpisem trafił w XVI wieku do przodka Nathana, podróżnika Francisa, a następnie stał się jednym z najważniejszych skarbów rodziny Drake'ów.

Najprawdopodobniej Fillion otrzymał rolę Nathana Drake'a, a informacja zostanie potwierdzona właśnie 16 lipca 2018 roku. Miałoby to sens, zwłaszcza, że już niedługo rusza Comic Con w San Diego, na którym Sony prawdopodobnie będzie chciało pokazać pierwsze materiały z filmu. Raczej nie będzie to zwiastun - wiemy przecież, że Tom Holland ma się wcielić w młodego Nathana, ale aktor był mocno zajęty pracą nad „Spider-Manem: Homecoming”, i „Avengers: Infinity War”. Ostatnio zaczął też pracę nad „Spider-Manem: Far From Home”, więc na razie raczej nie miał czasu wystąpić w „Uncharted”.

Film Uncharted - co już wiemy?

Na razie jest to jedynie zapowiedź ze strony Filliona - cytat i paradoksalnie także zdjęcie sugerują, że 16 lipca 2018 roku dowiemy się czegoś o „Uncharted”. Miejmy jedynie nadzieję, że będą to dobre wiadomości dla fanów tej serii gier.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.