Nauczycielka zagroziła niesfornemu uczniowi spoilerem "Avengers: Endgame"

06.05.2019 14:13
Nauczycielka zagroziła niesfornemu uczniowi spoilerem "Avengers: Endgame" Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Nauczycielka nowojorskiego liceum postanowiła wykorzystać spoiler z "Avengers: Endgame" jako sposobu na zapanowanie nad swoją klasą. Okazuje się, że nie była jedynym pedagogiem, który wpadł na ten pomysł.

Film "Avengers: Endgame" trafił do kin dwa tygodnie temu i już udało mu się pokonać "Titanica" na liście najlepiej zarabiających produkcji w historii kinematografii. Obecnie depcze po pietach "Avatarowi". Mimo to nie wszyscy widzieli jeszcze najnowszy tytuł Marvel Studios. Ten fakt wykorzystali sprytni nauczyciele, by móc nakłonić krnąbrnych podopiecznych do współpracy. Okazuje się, że sposób działa. 

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - spoilery gorsze niż uwaga

Jak podaje Business Insider, Rebecca Shamsian, która uczy angielskiego w jednym z nowojorskich liceów, postanowiła uczynić z wiadomości na temat czwartej części "Avengers" kartę przetargową. W ten sposób udało się jej zapanować nad niegrzecznym uczniem. Kobieta skomentowała swój pomysł.

Powiedziałam mu, że jeśli natychmiast nie przestanie rozpraszać reszty, zdradzę mu spoiler "Endgame"... Zauważyłam, że jego oczy zaczęły się rozszerzać, od razu zamknął usta i wrócił do powierzonego mu zadania. Nigdy w życiu nie widziałam tak błyskawicznej reakcji ucznia na moją reprymendę.

Shamsian nie jest jedyną nauczycielką, która użyła tego rodzaju groźby wobec swojego wychowanka. Media społecznościowe są pełne podobnych przykładów.

To tylko uzmysławia, jakim fenomenemfilmy Marvela. Z drugiej strony ciężko się dziwić. Dla wielu młodych ludzi produkcje MCU są tekstami kultury, które wychowały całe ich pokolenie. Nic dziwnego, że fabuła filmu jest tak ważna dla widzów. Biorąc pod uwagę stosunek fanów Marvel Studios do ich produkcji, nikt nie powinien być zaskoczony, że produkcja w tak szybkim czasie przekroczyła próg 2 miliardów dolarów, pochodzących ze sprzedaży biletów. "Avengers: Endgame" nie jest ostatnim filmem MCU, który zawita do kin w 2019 roku. Już 5 lipca odbędzie się premiera drugiej części przygód Petera Parkera - "Spider-Man: Far From Home"

>>Zobacz też: Pobito mężczyznę, ponieważ ten zaspoilerował "Avengers: Endgame" przed seansem<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.