22.02.2019 12:44

Nawiązanie do "Gry o tron" i ukryte penisy w pierwszym zwiastunie "Angry Birds 2"

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun animacji "Angry Birds 2". W zapowiedzi pojawia się nie tylko słynne hasło z serialu "Gra o tron", ale również kilka symboli fallicznych.

kadr z filmu Angry Birds 2
foto: kadr z filmu Angry Birds 2

Wkurzone ptaki powracają! Tym razem nie chodzi jednak o kolejną grę z serii Angry Birds, tylko drugą część filmu animowanego na jej podstawie. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji od Sony Pictures i Rovio Animation. Okazuje się, że w zwiastunie pojawia się kilka ciekawych elementów.

Międzynarodowy Dzień Szczęścia z „Angry Birds”
Międzynarodowy Dzień Szczęścia z „Angry Birds”
Przeczytaj także Międzynarodowy Dzień Szczęścia z „Angry Birds”

"Angry Birds 2" pierwszy zwiastun filmu

Nowej odsłonie przygód tytułowych ptaków poznamy zupełnie nową postać. To Zeta - ptak mieszkający na pokrytej lodem wyspie, który powoli ma dość wiecznego zimna i lodu. Postanawia więc przenieść się do ciepłych krajów. Traf chciał, że Zeta trafił na wyspę zamieszkiwaną przez kolorowych ptasich bohaterów i zielone świnie. Jak mieszkańcy wyspy zareagują na nowego przybysza?

Co ciekawe, twórcy zwiastuna postanowili wykorzystać jedno z najsłynniejszych haseł pochodzących z serialu "Gra o tron". Mowa o powiedzeniu Starków "Nadchodzi zima" ("Winter is coming"). To nawiązanie oczywiście odnosi się do mroźnej krainy, z której pochodzi Zeta. To jednak nie wszystko, co można znaleźć w nadchodzącej produkcji.

Angry Birds 2

"Angry Birds 2" - penisy ukryte w zwiastunie filmu

Bystroocy widzowie zwiastuna wyłapali kilka symboli, które pojawiają się w drugiej połowie zapowiedzi. Chodzi o wizerunki, które raczej nie powinny występować w produkcji przeznaczonej głównie dla młodszych odbiorców. Otóż istnieją osoby, które twierdzą, że w trailerze ukryto... fallusy. Pierwszy pojawia się w scenie, w której Zeta stara się zamontować hamak na zamrożonych palmach.

Angry Birds 2

Po chwili widzimy dwa złamane drzewka, które również przywodzą na myśl genitalny kształt.

Angry Birds 2

Trzecim penisem ma być dość nietypowy, podłużny krater wulkanu, w którym znajduje się laboratorium Zety. 

Angry Birds 2

Wewnątrz widzimy natomiast urządzenie laboratoryjne kojarzące się z prąciem.

Angry Birds 2

Zwieńczeniem ukrytych członków jest scena, w której Zeta wystrzeliwuje się z wcześniej wspomnianego wulkanu prosto na wyspę głównych bohaterów. Ten fragment ma być symbolem zakamuflowanej ejakulacji.

Angry Birds 2

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie doszukują się ukrytych treści w serii "Angry Birds". Według niektórych osób film w rzeczywistości miał być komentarzem dotyczącym kryzysu imigracyjnego, który w ostatnich latach dotknął Europę. Czy twórcy "Angry Birds 2" naprawdę ukryli falliczne symbole? A może ktoś widzi coś, czego w animacji tak naprawdę nie ma? Tego prawdopodobnie się nie dowiemy.

"Angry Birds 2" - kiedy premiera?

Reżyserami produkcji są Thurop Van Orman i John Rice. W oryginalnej wersji głosów użyczą Jason Sudeikis, Josh Gad, Leslie Jones, Bill Hader, Rachel Bloom, Awkwafina, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Danny McBride, Peter Dinklage, Zach Woods, Dove Cameron, Lil Rel Howery, Nicki Minaj oraz Brooklynn Prince. Światowa premiera została zaplanowana na 16 sierpnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Symbol penisa na perwersyjnym plakacie do prequela „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Gra o tron Peter Dinklage