Nawiedzony dom z "Obecności" zostanie udostępniony dla odwiedzających

17.07.2019 10:07
Nawiedzony dom z "Obecności" zostanie udostępniony dla odwiedzających Fot. Album Online/East News

Nawiedzony dom, który stanowił inspirację dla horroru "Obecność", został sprzedany i stanie się atrakcją turystyczną.

Powszechnie wiadomo, że bijący rekordy popularności horror Jamesa Wana oparty został na autentycznych wydarzeniach. Teraz dom, który zainspirował reżysera został sprzedany i stanie się atrakcją turystyczną. Kiedy zostanie udostępniony dla odwiedzających?

Dom z "Obecności" stanie się atrakcją turystyczną

W 1971 roku, Ed i Lorraine Warren prowadzili sprawę rodziny Perronów. Członkowie familii zarzekali się, że ich dom na Rhode Island jest nawiedzony. Jeśli wierzyć zapewnieniom, posiadłość faktycznie nawiedza duch niejakiej Bathsheby Sherman. Nowi właściciele potwierdzają, że dom wciąż nękany jest przez siły nieczyste.

Zdarzają się sytuacje, gdy drzwi same się otwierają. Słychać również kroki i pukanie. Baliśmy się zostawać tam sami. Nie wyczuwamy tam niczego złowieszczego, ale pewną obecność. Z pewnością wiele się dzieje w tym domu. Zawsze fascynowali nas Warrenowie, a ten dom to wielki kawał paranormalnej historii.

Przeczytaj także

Jak donosi Press Herald, Cory i Jennifer Heinzen, którzy nabyli wybudowaną w 1736 roku farmę, planują przekształcić ją w atrakcję turystyczną.

Zamierzają go wyremontować i udostępnić dla odwiedzających pod koniec tego roku.

"Obecność 3" - kiedy premiera?

W czerwcu tego roku ruszyły zdjęcia do 3. części "Obecności". W kontynuacji ponownie zobaczymy małżeństwo Warrenów, w których wcielą się Vera Farmiga i Patrick Wilson. Produkcja ma trafić na ekrany kin 10 września 2020 roku.

Zobacz też: Jakie horrory wejdą do kin w 2020 roku?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.