Naziści zombie na latających rekinach atakują Londyn! Zobacz zwiastun absurdalnego horroru "Sky Sharks"

21.01.2021 11:38
Sky Sharks - plakat filmu Fot. Dark Sky Films/materiały promocyjne

Film "Sky Sharks" doczekał się zwiastuna. Jak prezentuje się horror o nazistach zombie, którzy dosiadają podniebnych rekinów i atakują świat?

Myślicie, że seria "Sharknado" była przegięciem pały? Ciekawe, co powiecie po obejrzeniu zwiastuna do filmu "Sky Sharks", w którym rekiny nie tylko latają i sieją spustoszenie, ale są dosiadane przez zombie. Czy wspomnieliśmy, że nieumarli są nazistami?

"Sky Sharks" - zwiastun absurdalnego horroru klasy B

Lista filmów tak złych, że aż dobrych niebezpiecznie się powiększa. Na specjalne miejsce w tym zestawieniu zasługuje najnowsza produkcja z dziedziny horrorów klasy B o pięknym tytule "Sky Sharks".

Polecamy

Chociaż tytuł odnosi się do clou programu, czyli latających rekinów, nie oddaje w pełni absurdu całego pomysłu na film. Ale gdzie tytuł nie może, tam zwiastun pośle. W trailerze pojawiają się wszelkie niuanse, które zapewne wywołają wśród miłośników kiepskich filmów, silną potrzebę obejrzenia "Sky Sharks".

Latające, niezniszczalne rekiny? Są! Naziści zombie? Są? Drewniana gra aktorska? Jest! W filmie z tytułowymi potworami zmierzy się oczywiście protagonista, który wygłasza durne, przerysowane monologi. I chociaż "Sky Sharks" to produkcja niskobudżetowa, w XXI wieku ten termin nie oznacza już gumowych rekwizytów, ludzi poprzebieranych za potwory i wybuchów uzyskiwanych za pomocą domowej pirotechniki. Dostępność do programów CGI spowodowała, że latające rekiny prezentują się całkiem, całkiem. Oprócz trailera zaprezentowano również plakat filmu. 

Sky Sharks Fot. foto: Dark Sky Films/materiały promocyjne

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy tę produkcję!

Polecamy

"Sky Sharks" - kiedy premiera?

Rezyserem "Sky Sharks" jest Marc Fehse - filmowiec nieznany z takich filmów jak "Szczęki", "Noc żywych trupów" czy "Iron Sky", ale mający na koncie między innymi "Sex, Dogz and Rock n Roll", "Killerbus" i "Mutation". W rolach głównych wystąpili Tony Todd, Cary-Hiroyuki Tagawa, Eva Habermann, Naomi Grossman, Amanda Bearse, Robert LaSardo oraz Dave Sheridan. Oto oficjalny opis fabuły "Sky Sharks".

W lodach Antarktydy zespół geologów odkrywa nietknięte nazistowskie laboratorium, w którym przeprowadzano mroczne eksperymenty. Aby podbić świat, naziści stworzyli zmodyfikowane rekiny, które potrafiły latać i których jeźdźcy są zmutowanymi genetycznie, nieumarłymi super-ludźmi. Wojskowa grupa zadaniowa o nazwie "Dead Flesh Four" - składająca się z poległych w Wietnamie ożywionych żołnierzy amerykańskich - została utworzona, aby zapobiec upadkowi świata. Czy mogą pokonać rekiny?

Za dystrybucję filmu odpowiada Dark Sky Films. Premiera już 2 lutego 2021 roku na wybranych platformach VOD. Niestety na razie tylko w USA. Miejmy jednak nadzieję, że "Sky Sharks" dolecą również do Polski.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.