Nazwisko gwiazdy „Deadpoola” na tyłku fana. Reakcja aktora bezcenna

Kamil Dachnij
22.04.2017 12:49
Nazwisko gwiazdy „Deadpoola” na tyłku fana. Reakcja aktora bezcenna Fot. Kadr z video

Ryan Reynolds może pochwalić się wyjątkowo oddaną bazą wielbicieli, ale pewien 18-letni fan zdobył się na niecodzienny wyczyn - wytatuował sobie nazwiska aktora na tyłku

Sława wiąże się z fanami. A ci zrobią wszystko, byleby tylko zwrócić uwagę swojego idola. Ryan Reynolds przekonał się, co oznacza zainspirować fana do niezwykłego wyznania miłości. Na początku marca 2017 roku, użytkownik Twittera Dustin napisał do gwiazdy Deadpoola, że jeśli polubi jego tweeta, to w ramach podzięki wytatuuje sobie jego nazwisko na tyłku. Ryan swoje zrobił i słowo ciałem się stało. Zobaczcie efekt poniżej:

Po niemal miesiącu od opublikowania tweeta, Reynolds zauważył, że obietnica została dotrzymana. Jego reakcja była nader wymowna:

O Boże. O. Dobry. Boże. Coś ty zrobił? Na szczęście wszystkie głoski w moim imieniu są bezdźwięczne

Reynolds zdążył przyzwyczaić nas do wyjątkowego poczucia humoru i jego komentarz jest kolejnym tego potwierdzeniem. Zaś sam fan nie żałuje swojej decyzji i na pytanie jednego z użytkowników odpowiedział w taki sposób:

Spróbuj mi powiedzieć, że był lepszy sposób, aby uchwycić jego osobowość

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.