„Nazywam się Bonduda”. Andrzej Duda jako James Bond w przeróbce zwiastunu „Spectre”

Justyna Kierzkowska
21.02.2017 10:38
„Nazywam się Bonduda”. Andrzej Duda jako James Bond w przeróbce zwiastunu „Spectre” Fot. kadr z wideo

Twórcy przeróbki zamieszczonej na YouTubie postanowili wykorzystać twarze polskich polityków i stworzyć historię trzymającą w napięciu...

Głównym bohaterem nagrania jest prezydent RP Andrzej Duda, który tym razem występuje w roli 007 do zadań specjalnych. Pojawia się także Antoni Macierewicz jako „Q”, Bronisław Komorowski jako przeciwnik agenta Jej Królewskiej Mości i „sprawca całego bUlu” oraz Donald Tusk.

W parodii zwiastunu „Spectre”, 24. filmu o Jamesie Bondzie, który miał swoją premierę w październiku 2015 roku, nie zabrakło oczywiście ujęć Warszawy i Pałacu Kultury i Nauki, protestującego tłumu zwolenników Komitetu Obrony Demokracji i... próby delegalizacji lewactwa. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer dosłownie wbijającej w fotel produkcji „K.O.D.”

Autorzy filmu, który ukazał się na kanale Pustka Egzystencjalna, podkreślają, że nie chcieli urazić żadnej z osób, które pojawiły się w przerobionym wideo.

Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on humorystycznym podsumowaniem tego wszystkiego, co mieliśmy wszyscy możliwość zaobserwować na polskiej scenie politycznej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie zarabiamy też na publikacji tego filmu. Materiały w nim użyte to głównie oficjalny zwiastun filmu "Spectre", kilka wywiadów i relacji telewizyjnych oraz zdjęcia publiczne.

Myślicie, że agent specjalny Duda wybrałby martini wstrząśnięte, nie zmieszane?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.