16.10.2019 09:25

Neil Patrick Harris w obsadzie filmu "Matrix 4". Kogo zagra?

Do obsady kolejnej odsłony "Matrixa" dołączył właśnie gwiazdor jednego z najpopularniejszych sitcomów. W kogo się wcieli?

Foto: Ivan Nikolov / WENN.com/agefotostock/East News
Foto: Ivan Nikolov / WENN.com/agefotostock/East News

Obsada nowego "Matrixa" stale się powiększa. Nie tak dawno informowaliśmy was, że do kontynuacji dołączył gwiazdor "Aquamana". Teraz szeregi obsady zasilił aktor znany głównie z roli Barneya Stinsona w sitcomie "Jak poznałem waszą matkę" oraz Hrabiego Olafa w netfliksowej "Serii niefortunnych zdarzeń"

Neil Patrick Harris w obsadzie filmu "Matrix 4"

Rola, w jaką wcieli się Neil Patrick Harris owiana jest tajemnicą. Też o samym filmie wciąż niewiele wiemy. Liczne doniesienia sugerują, że "Matrix 4" rozegra się na dwóch płaszczyznach czasowych. Wskazuje na to fakt, że choć trwają poszukiwania aktorów, którzy wcieliliby się w młode wersje Neo i Morfeusza, Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss również wystąpią w filmie. 

Foto: kadr z filmu/ Warner Bros.
Foto: kadr z filmu/ Warner Bros.
Przeczytaj także Keanu Reeves skomentował kontynuację "Matrixa". Co sądzi aktor?

Data premiery "Matrixa 4", choćby przybliżona, nie jest na obecną chwilę znana. Wiemy jedynie, że Lana Wachowski pragnie rozpocząć produkcję już na początku 2020 roku. Na więcej informacji przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.

Zobacz też: Znamy roboczy tytuł "Matriksa 4". Jak brzmi? 

Tagi: Film News Matrix Jak poznałem Waszą matkę