Neo kontra John Wick. Keanu Reeves zdradza kto wygrałbym w tym starciu gigantów

27.08.2020 14:00
Neo kontra John Wick. Keanu Reeves zdradza kto wygrałbym w tym starciu gigantów   Fot. . Chelsea Lauren/REX Features/East News

Keanu Reeves to kanadyjski aktor, który zasłynął rolą w kultowej serii filmów „Matrix”. W ostatnich latach natomiast coraz silniej kojarzony jest z rolą Johna Wicka. Teraz aktor udzielił odpowiedzi na pewne zasadnicze pytanie: który z jego słynnych bohaterów zwyciężyłby w walce?

Keanu Reeves wraz ze swoim ekranowym partnerem Alexem Winterem promują właśnie film „Bill and Ted Face The Music”. W ramach promocji tytułu, pojawiają się w różnych programach typu talk-show. Wczoraj pojawili się w programie Stephena Colberta, który zadał Keanu pewne zasadnicze pytanie: kto, zdaniem aktora, wygrałby w pojedynku: Neo kontra John Wick?

Przeczytaj także

Keanu Reeves udziela zaskakującej odpowiedzi

Amerykański aktor udzielił zaskakującej odpowiedzi. Wedle słów mężczyzny:

„Oni nawet by się ze sobą nie bili”.

Reeves wydaje się być przekonany, że obaj mężczyźni nie mieliby powodu, by stanąć ze sobą w szranki. Na pytanie pomocnicze prowadzącego:

„A co gdyby Neo przypadkiem zabił psa Johna Wicka?”

odwołujące się bezpośrednio do fabuły pierwszego filmu serii Chada Stahelskiego, w której spokojny mężczyzna przeradza się w bezwzględną maszynę do zabijania po tym, jak grupa bandytów z zimną krwią zabija mu ulubionego pupila, którego otrzymał od zmarłej żony.

Przeczytaj także

Reeves nadal twierdzi, że panowie nie mieliby powodu do walki, bo, jako że rzecz musiałaby dziać się w Matriksie, to:

„Neo po prostu przywróciłby psa do życia”.

Neo I John Wick kontra świat maszyn

Aktor dodał jednak ciekawą erratę do swojej odpowiedzi.

„Nie, nie walczyliby. Ale może John Wick próbowałby pomóc Thomasowi Andersonowi w prawdziwym świecie walczyć z maszynami”.

Taki duet miałby jeszcze większe szanse powodzenia.

Przeczytaj także

Neo kontra John Wick – Keanu Reeves udziela odpowiedzi

Odpowiedź Keanu Reevesa zobaczycie we fragmencie programu "The Late Show with Stephen Colbert", która właśnie pojawiła się w Internecie. Fragment o starciu tytanów zaczyna się w 8 minucie i 16 sekundzie poniższego klipu:

Keanu Reeves powróci w obu ikonicznych rolach w najbliższych latach. Premiera filmu „Matrix 4” zapowiedziana jest na 2021 rok. Wiadomo też, że powstaną dwie kolejne części „Johna Wicka”, które mają być kręcone równocześnie, gdy ekipa będzie już mogła z powrotem wejść na plan.

Czytaj także: HBO tworzy serial, w którym wystąpią wyłącznie aktorzy LGBT. O czym opowie "Equal"?

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.