Neomorf w pełnej krasie na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”
Robert Skowronski
21.04.2017 13:26
Neomorf w pełnej krasie na zdjęciu z „Obcego: Przymierze” Fot. materiały prasowe

Udostępniono 3 nowe fotografie z nadchodzącego horroru science fiction w reżyserii Ridleya Scotta, ale jedno jest szczególnie interesujące. Przedstawia ono Neomorfa.

„Obcy: Przymierze” już wkrótce trafi na ekrany. Premiera filmu zaplanowana jest na 12 maja 2017 roku. W obsadzie znaleźli się Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride, Billy Crudup, James Franco, a także Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby.

Świetna obsada to jedno, ale równie ważne są monstra, które będą dręczyć grane przez aktorów postacie. Tak o nich opowiedział Katherine Waterston:

Nie chcę zdradzać zbyt wiele i odbierać filmowi magii. Wydaje mi się, że jest dużo straszniejszy, jeżeli nie wie się jak niektóre rzeczy powstawały. Mieliśmy świetny zespół. Widzieliśmy każdą kreaturę, z którą będziemy mieli do czynienia.

Jednym z rodzajów krwiożerczych bestii będą Neomorfy. Jednemu z egzemplarzy możemy się przyjrzeć dzięki zdjęciu z magazynu „Empire”:

Są też inne zdjęcia. W tym to z planety Inżynierów:

Alien Covenant 2 Fot. foto: www.empireonline.com

A także to z Michaelem Fassbenderem w podwójnej roli Davida:

Alien Covenant 3 Fot. foto: www.empireonline.com

Fabuła skupia się na załodze statku kolonizacyjnego Przymierze. Odnajdują oni planetę, która wygląda jak raj, ale naprawdę jest mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest wspomniany David, ostatni ocalały z ekspedycji Prometeusz.

„Obcy: Przymierze” będzie pierwszym z trzech obrazów, choć mówi się, że ta liczba może rozrosnąć się do sześciu, poprzedzających filmowy pierwowzór z 1979 roku. Jak już wspomnieliśmy reżyseruje Ridley Scott na podstawie scenariusza autorstwa Jacka Paglena, Michaela Greena i Johna Logana.

Scott ma już gotowy scenariusz „Obcego: Przymierze 2”. Twórca prawdopodobnie wejdzie na plan zdjęciowy już w 2018 roku. 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.