07.12.2016 13:44

Neonaziści nawołują do bojkotu „Łotra 1”

Ich zdaniem film Garetha Edwardsa to kolejna „żydowska fantazja do masturbacji nad nienawiścią wobec białej rasy”.

Neonaziści nawołują do bojkotu „Łotra 1”
foto: materiały prasowe

Jeśli wydawało Wam się, że oskarżanie Nergala przez Antifę o szerzenie nazizmu za sprawą zdjęcia z planu filmu, w którym grał Joachima von Ribbentropa, to szczyt absurdu, zapnijcie pasy. Tym razem druga strona barykady postanowiła wezwać do bojkotu najnowszej produkcji spod znaku gwiezdnej sagi, oskarżając ją o rolę w żydowskim spisku, który ma na celu wymuszenie zróżnicowania rasowego i wpajanie wielokulturowości.

Zdaniem konserwatywnych użytkowników skrajnie prawicowego podforum na Reddicie „Gwiezdne wojny” są częścią działań socjotechnicznych wymierzonych w białą rasę. Swoje zdanie argumentują przede wszystkim różnicowaniem rasowym głównych bohaterów, uczynieniem kobiety główną postacią oraz zaangażowaniem producenta i scenarzysty żydowskiego pochodzenia.

"

Niemal wszyscy najważniejsi bohaterowie nie są biali, a główna rola została powierzona białej kobiecie u władzy. Ten film należy zbojkotować. "

W serwisie Infostormer nie brakuje kolejnych argumentów utrzymanych w podobnym tonie. Opublikowany w nim jeszcze w sierpniu 2016 roku artykuł zwraca uwagę, że już siódmy epizod „Gwiezdnych wojen” był częścią „żydowskiej fantazji do masturbacji nad nienawiścią wobec białej rasy” i wytyka mu fabularną wtórność.

"

Tamten film był już wystarczająco zły za sprawą postaci tego niedorozwiniętego szturmowca-Murzyna i kolejnej silnej białej kobiety. Fabuła była praktycznie identyczna do pierwszych „Gwiezdnych wojen”, odróżniały ją tylko detale. Jak straszny by nie był tamten film, ten będzie prawdopodobnie jeszcze gorszy. "

Wielokulturowość rebeliantów, których grają w „Łotrze 1” m.in. czarnoskóry Forest Whitaker i mający azjatyckie korzenie Donnie Yen, została przeciwstawiona jedności rasowej złego Imperium, w którego skład wchodzą wyłącznie przedstawiciele rasy białej. Nie wzięło się to zresztą znikąd, gdyż Imperium od początku było wymyślone przez George'a Lucasa jako metafora III Rzeszy - o tym już jednak w artykule nie ma ani słowa.

"

Wygląda na to, że Żydzi z Disneya będą teraz pompować tyle tych okropnych wielokulturowych filmów spod szyldu „Gwiezdnych wojen”, ile tylko się da. Zdali sobie sprawę, że mogą zbić miliony dolarów na głupich gojach, po prostu doklejając do nich gwiezdne logo. Nieważne jak złe będą to filmy, ani jakie przekazy podprogowe będą niosły, masy i tak się na nie rzucą w swoich żałosnych staraniach, by przeżyć jeszcze raz dzieciństwo. "

Głos w sprawie wielokulturowości zabrali sami scenarzyści „Łotra 1”. Chris Weitz prosił o zwrócenie uwagi, że Imperium w rzeczy samej jest organizacją prowadzoną przede wszystkim przez białych rasistów. Gary Whitta dodał do tego, że ich opozycją celowo uczyniono wielokulturową grupę z dzielną kobietą na czele. Choć filmowcy później usunęli swoje tweety, pozostawili uniwersalną prośbę o sprzeciwianie się jakiejkolwiek nienawiści.

A Wy czujecie, że padliście ofiarą żydowskiego spisku?

Tagi: Star Wars