23.09.2019 09:53

Netflix opublikował oficjalny trailer filmu Breaking Bad. Czy Jesse Pinkman żyje?

Czy Jesse Pinkman żyje? Najnowszy zwiastun filmu "El Camino: Breaking Bad The Movie" odpowiada na to pytanie. 

El Camino Breaking Bad
fot. kadr z serialu Netflix: Breaking Bad s04e09

22 września 2019 roku odbyła się gala rozdania nagród Emmy. W trakcie wydarzenia do sieci trafił oficjalny zwiastun długo wyczekiwanej produkcji. Mowa o trailerze filmu "El Camino: Breaking Bad The Movie". Reżyserem najnowszej produkcji jest twórca serialu, Vince Gilligan. Chociaż ostatni sezon "Breaking Bad" miał swoją premierę 15 lipca 2012 roku, fani wciąż liczyli na jakiekolwiek informacje dotyczące tego, co wydarzy się dalej i odpowiedzi, czy w ogóle powstanie kontynuacja serialu...

Zwiastun filmu "Breaking Bad" już w sieci. Czy Jessie Pinkman żyje?

Jednak twórcy serialu postanowili nie trzymać widzów w niepewności i na początku 2019 roku ogłoszono, że powstanie filmowa kontynuacja "Breaking Bad". Widzowie oszaleli z radości. W lutym 2019 roku okazało się, że produkcja trafi na Netfliksa. Platforma co jakiś czas publikowała nowsze informacje. W końcu 23 września 2019 roku do sieci trafił kolejny zwiastun "El Camino: Breaking Bad The Movie". Dzięki temu dowiadujemy się, co wydarzyło się z Jessem Pinkmanem. 

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także "Breaking Bad" - Bryan Cranston trollował Aarona Paula: "Mówił mi, że Jesse umrze!"

Tak prezentuje się oficjalny plakat "El Camino":

Breaking Bad El Camino

Kiedy odbędzie się premiera filmu "Breaking Bad"? Produkcja trafi na platformę Netflix już 11 października 2019 roku. Na ekranie zobaczymy Krysten Ritter, Jonathana Banksa, Matta Jonesa oraz Bryana Cranstona jako serialowego Waltera White'a.

Zobacz także: Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana

Tagi: Breaking Bad Netflix