Netflix pokazał zwiastun horroru "The Silence", połączenia "Bird Box" i "A Quiet Place"

Kamil Kacperski
30.03.2019 10:15
Netflix pokazał zwiastun horroru "The Silence", połączenia "Bird Box" i "A Quiet Place" Fot. kadr ze zwiastuna The Silence

Reżyserem produkcji jest John R. Leonetti odpowiedzialny za 1. część "Annabelle", a w obsadzie znaleźli się m.in. Stanley Tucci i Kiernan Shipka, gwiazda "Chilling Adventures of Sabrina".

Już 10 kwietnia 2019 roku na Netfliksa trafi produkcja "The Silence", horror o dziwnych stworzeniach polujących na ludzi za pomocą słuchu. Głównymi bohaterami produkcji są 16-letnia dziewczyna Ally Andrews (w tej roli Kiernan Shipka) oraz jej rodzina z ojcem (Stanley Tucci) na czele. Nastolatka kilka lat wcześniej straciła słuch i po kataklizmie wraz z familią podróżuje do odległego schroniska. Niestety w międzyczasie na ich drodze pojawia się okrutny kult, który zamierza wykorzystać wyczulone zmysły dziewczyny.

The Silence - zwiastun nowego horroru Netfliksa

W zwiastunie mamy okazję przez chwilę zobaczyć owe potwory, które wyglądają jak duże i bardzo agresywne nietoperze. Na IMDb możemy przeczytać, że stwory przez lata ewoluowały i rozmnażały się pod ziemią, aż w końcu postanowiły nieco zmienić swoje menu i urozmaicić je ludzkim mięsem. Zobaczcie zwiastun "The Silence":

Po seansie łatwo zauważyć podobieństwa do "A Quiet Place" oraz "Bird Boxa". Wszystkie 3 filmy przedstawiały rodziny, które próbowały uciec przed dziwnymi stworami, a akcja produkcji była osadzona w świecie po ogromnej tragedii, w wyniku której życie straciły miliony ludzi. Do tego dodajmy jeszcze oczywiste podobieństwo między "The Silence" a "A Quiet Place" związane z tym, że w obydwóch filmach kreatury reagują na dźwięki.

Przeczytaj także

The Silence - data premiery 

Tak jak wspomnieliśmy na początku - reżyserem jest John R. Leonetti, scenariusz napisali Shane i Carey Van Dyke. W rolach głównych wystąpili Kiernan Shipka i Stanley Tucci. Towarzyszą im: Miranda Otto, John Corbett, Kate Trotter i Kyle Breitkopf. Film trafi na Netfliksa już 10 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.