Netflix rozpoczyna produkcję aż 2 kolejnych części "365 dni". Kiedy premiera?

14.05.2021 09:31
365 dni doczeka się kontynuacji Fot. materiały prasowe Next Film

Powstanie nie jeden, a aż dwa filmy kontynuujące historię pokazaną w filmie "365 dni". Kto zagra w filmach?

Stało się! Netflix oficjalnie ogłosił rozpoczęcie produkcji 2. i 3. części filmu "365 dni". Decyzja nie jest zaskakująca, bo produkcja bazująca na książce Blanki Lipińskiej stała się netfliksowym hitem. Tytuł "365 dni" znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku. Ogłoszono również, kto dołączy do obsady kolejnych części filmu.

Polecamy

Netflix wyprodukuje 2 kolejne części filmu "365 dni"

Jak czytamy w informacji prasowej, w kolejnych częściach filmu powrócą Laura i Massimo, a ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie.

Filmy, będące kontynuacją "365 dni", zostaną luźno oparte na książkowej trylogii ("Ten dzień" i "Kolejne 365 dni") Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs.

Kolejne części "365 dni" na Netflix: Obsada, premiera

W obsadzie kolejnych części filmu "365 dni" ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać, Nacho.

Polecamy

Za reżyserię będą odpowiadać Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, zaś scenariusz stworzą Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes. Produkcja filmu rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 rok.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.