Netflix stworzy japoński horror osadzony w uniwersum "The Grudge – Klątwa". Czy film przerazi widzów jak oryginalna seria?

26.06.2019 13:54
Netflix stworzy japoński horror osadzony w uniwersum "The Grudge – Klątwa". Czy film przerazi widzów jak oryginalna seria? Fot. kadr z filmu Klątwa

Netflix niebawem rozpocznie współpracę z japońskimi twórcami. Owocem tej pracy będzie między innymi nowy horror osadzony w świecie "The Grudge – Klątwa". 

Platforma Netflix nie ustaje w podboju świata za pomocą swoich produkcji. Europejskie filmy i seriale to nie ostatnie zdanie w tej kwestii. Niebawem na serwisie zobaczymy nowe tytuły stworzone przez azjatyckich filmowców. Wśród nich pojawi się kolejny horror osadzony w świecie znanym z serii filmów "The Grudge – Klątwa".  O czym będzie film?

"The Grudge – Klątwa" - Netflix przygotowuje spin-off horroru

Jak podaje Variety, Za kilkanaście miesięcy użytkownicy Netfliksa będą mieli okazję obejrzeć oryginalną produkcję, która osadzona została w świecie znanego z filmu Takashi Shimizu, który potem zremake'owano przez Hollywood.

Reżyserem produkcji jest Sho Miyake , który jest dobrze znany z filmu "And Your Bird Can Sing". Tytuł w 2018 roku był wyświetlany na festiwalach filmowych w Berlinie i Locarno. Nie zdradzono jeszcze, o czym będzie nadchodzący film, ale prawdopodobnie nie zabraknie przerażających duchów. Produkcja trafi do bazy Netfliksa wiosną 2020 roku. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, ale miłośnicy japońskiego kina grozy powinni się szykować na interesującą pozycję.

Przeczytaj także

Netflix - japońskie produkcje platformy streamingowej

Wśród azjatyckich nowości na Netfliksie pojawią się również inne tytuły. Między innymi na platformie zadebiutuje "Ai-naki Mori de Sakebe" - trzyczęściowy serial opowie o morderstwie. Produkcja została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Reżyserem serialu jest Sion Sono. "Ai-naki Mori de Sakebe" zadebiutuje na Netfliksie latem 2020 roku. W sierpniu tego samego roku odbędzie się premiera serialu "The Naked Director" w reżyserii Masaharu Takego. Produkcja opowie o słynnym reżyserze filmów porno - Toru Muranishim. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu.

Wygląda na to, że miłośnicy japońskiego kina w 2020 roku będą mieli co oglądać na Netfliksie.

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Originals - Najwyżej oceniane produkcje [RANKING]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.