Netflix stworzy kontynuację "Atomic Blonde"? Charlize Theron rozwiała wszelkie wątpliwości!

13.07.2020 11:26
Netflix stworzy kontynuację "Atomic Blonde"? Charlize Theron rozwiała wszelkie wątpliwości! Fot. 87Eleven, Closed on Mondays Entertainment, Denver and Delila / A/ East News

Pogłoski o powstaniu sequela "Atomic Blonde" krążyły już od dłuższego czasu. Ile w nich prawdy? Charlize Theron odpowiada.

W rozmowie z serwisem Total Film popularna aktorka poruszyła kwestię potencjalnego sequela "Atomic Blonde". Wygląda na to, że Charlize Theron znów będzie miała okazję współpracować z Netfliksem.

"Atomic Blonde 2" powstanie dla Netfliksa? 

Informacje o kontynuacji "Atomic Blonde" pojawiły się już w sierpniu zeszłego roku. Reżyser pierwszej odsłony, David Leitch, ogłosił wówczas, że realizacją sequela zainteresowana jest jedna z platform streamingowych. Kolejne doniesienia wskazywały na Netfliksa, a w te informacje potwierdziła właśnie odtwórczyni głównej roli.

W najnowszym wywiadzie Charlize Theron wyznała:

[Pomysł na "Atomic Blonde 2"] pokazaliśmy Scottowi Stuberowi [szef sekcji filmowej Netfliksa] i był nim naprawdę zainteresowany. Długo z nim rozmawialiśmy, a aktualnie kontynuujemy prace nad scenariuszem.

Charlize Theron powróci rzecz jasna w roli głównej, a także zostanie jedną z producentek. Niestety, David Leitch prawdopodobnie nie powróci na stanowisko reżysera. Nie podano planowanej daty premiery filmu, jednak mówi się, że debiut w 2021 roku jest realną opcją. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.