Netflix stworzył polski familijny film świąteczny. Zobaczcie zwiastun "Dawida i Elfów"

16.11.2021 13:38
Netflix stworzył polski familijny film świąteczny. Zobaczcie zwiastun "Dawida i Elfów" Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix udostępnił niedawno zwiastun oraz plakat filmu familijnego "Dawid i Elfy" w reżyserii Michała Rogalskiego. Zobaczcie zapowiedź świątecznej produkcji.

Oto nowy polski świąteczny film familijny

"Dawid i Elfy" to polski film familijny, którego reżyserem jest Michał Rogalski, a autorami scenariusza Mateusz Kuczewski oraz Marcin Baczyński. Producentami filmu są EndemolShine Magdalena Szwedkowicz.  

Polecamy

W roli tytułowego Dawida zobaczymy Cypriana Grabowskiego, Elfa Alberta gra Jakub Zając, a św. Mikołaja Cezary Żak. W filmie wystąpili również m.in.: Anna Smołowik, Michał Czernecki, Monika Krzywkowska i Piotr Rogucki.  

Jak czytamy w opisie fabuły:

Skąd w krainie świętego Mikołaja bierze się magiczna moc? Elf Albert wierzy, że daje ją miłość ludzi, która bierze się z wdzięczności za prezenty. Albert nie rozumie, po co potrzebny jest święty Mikołaj, z którym kryje się w niewidzialnych saniach. Czy nie lepiej pojechać do ludzi oraz pełnymi garściami korzystać z ich miłości? Albert chce sprawdzić czy ma rację i ucieka z krainy świętego Mikołaja. Okazuje się jednak, że na Ziemi nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje jego magii, ani prezentów. Magiczna moc Alberta zaczyna słabnąć.

Polecamy

Wszystko się zmienia, kiedy Albert poznaje 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i sam bezskutecznie szuka jej w wielkim mieście. Dawid obdarza Alberta szczerą miłością. Dla przyjaciela gotów jest zrobić wszystko. Mimo to Albert wciąż traci moc. Wygląda na to, że miłość człowieka jej nie zwiększa. Skąd w takim razie ją wziąć? Jeśli Albert i Dawid nie znajdą odpowiedzi, elfowi grozi najgorsze.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Dawida i Elfów":

Film "Dawid i Elfy" zadebiutuje na Netflix już 6 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.