14.08.2019 14:17

Netflix udostępnił nowy trafiler do serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu"

Dziesięcioodcinkowy serial ma zadebiutować na Netfliksie jeszcze w sierpniu 2019 roku. Platforma udostępniła kolejny trailer najnowszej produkcji.

Ciemny kryształ Netflix
fot. materiały prasowe/Netflix

Serial został zaklasyfikowany jako prequel historii ukazanej na wielkim ekranie w 1982 roku. Film "Ciemny kryształ" opowiadał o krysztale, którego lud Uskeksa próbował zniszczyć. Na świecie zapanował chaos i smutek. Jedynym sposobem na przywrócenie życiu kolorów było uratowanie tego szlachetnego kamienia. Jeden śmiałek z rodu Gelfingów wyrusza z misją. Okazuje się, że tylko on może uratować istnienie na tej planecie.

Netflix udostępnił kolejny trafiler do serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu"

W najnowszej produkcji głosu bohaterom użyczą m.in.: Taron Egerton, Anya Taylor-Joy i Nathalie Emmanuel. Jak prezentuje się najnowszy trailer "Ciemnego kryształu"? Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Netflix jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. Tak twierdzą naukowcy

Akcja serialu toczy się na wiele lat przed wydarzeniami ukazanymi w filmie "Ciemny kryształ". Produkcja została zrealizowana przy wykorzystaniu klasycznych technik lalkowych i efektów specjalnych. Kiedy odbędzie się premiera? Najnowsza produkcja ukaże się już 30 sierpnia 2019 roku na platformie Netflix. To właśnie wtedy widzowie będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję.

Zobacz także: Jakie były reakcje fanów na zwiastun "Wiedźmina"?

Tagi: Netflix