14.08.2019 09:34

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "13 powodów"

"13 powodów" to popularny serial, który zadebiutował 31 marca 2017 roku. Od tego momentu produkcja zaskarbiła sobie sympatię wielu fanów.

13 powodów
fot. kadr z wideo YouTube: Trzynaście powodów: sezon 3 | Oficjalny zwiastun | Netflix

"13 powodów" to głośna produkcja Netfliksa, która wywołała sporo kontrowersji. Widzowie byli oburzeni do tego stopnia, że platforma zdecydowała się usunąć jedną z bardziej drastycznych scen. Z serialu zniknęła prawie 3-minutowa scena, w której Hannah Baker popełnia samobójstwo. Mimo wszystko produkcja zyskała wielu fanów. Już w sierpniu 2019 roku ukaże się 3. sezon "13 powodów". Platforma udostępniła pierwsze zdjęcia z najnowszej części.

3. sezon "13 powodów": Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia

"13 powodów" jest oparte na podstawie książki Jaya Ashera, którab podobnie jak serial, wywołała sporo kontrowersji. Pierwsze zdjęcia z nadchodzącego sezonu pokazują, że w serialu dalej będzie się dużo działo. Nie wiadomo, kto zabił Bryce'a Walkera i jaki los spotka głównych bohaterów.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Gwiazdor "Trzynastu powodów" negocjuje rolę w serialu Marvela. W kogo miałby się wcielić?

Co wydarzyło się w 2. sezonie "13 powodów"? Poprzednia część zakończyła się gwałtem na Tylerze. To popchnęło chłopaka do zaplanowania szkolnej masakry. Przed wejściem do szkoły zatrzymał go Clay, który prawdopodobnie znowu wpakował się w tarapaty.

Premiera 3. sezonu "13 powodów" odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku. To właśnie wtedy na platformie Netflix pojawią się wszystkie odcinki z najnowszej części.

Zobacz także: Netflix przygotował niespodziankę dla fanów "Trzynastu powodów".

Tagi: Netflix Trzynaście powodów