13.04.2018 10:18

Nick Offerman zakłada zespół ze swoją córką w zwiastunie komediodramatu „Hearts Beat Loud”

Aktor znany z występów jako Ron Swanson w serialu „Parks and Recreation”, zagrał w filmie o zespole muzycznym ojca i córki. Zobaczcie zwiastun „Hearts Beat Loud”

Nick Offerman w filmie Hearts Beat Loud
foto: kadr z wideo

Nadchodzący film w reżyserii Bretta Haleya opowiada o historii ojca Franka (Nick Offerman) i córki Sam (Kiersey Clemons). Mężczyzna prowadzi mały sklep muzyczny w sąsiedztwie Red Hook w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn, natomiast dziewczyna ciężko pracuje, aby dostać się do szkoły medycznej UCLA. Niestety, zmieniający się pejzaż rynku muzycznego zmusza Franka do zamknięcia sklepu.

Ojciec wciąga swoją córkę do zespołu zwanego We're Not A Band. Dziewczyna jest mocno przeciwna inicjatywie Franka, ale w końcu daje za wygraną i pomaga mu w nagraniach. Okazuje się, że ich pierwszy singiel zdobywa sporo trakcji w sieci. Zobaczcie, jak „Hearts Beat Loud” wygląda w akcji:

Nick Offerman jako muzyk w Hearts Beat Loud

Ich życie staje na rozdrożu - Frank namawia córkę, żeby kontynuowali działalność zespołu, ona natomiast nie chce porzucać swoich planów dotyczących szkoły medycznej. W zwiastunie widzimy również, jak Sam nawiązuje relacje z nowo poznaną dziewczyną. Czy dziewczyna pomoże ojcu w spełnieniu jego marzeń o graniu w zespole na pełen etat?

W filmie oprócz Offermana i Clemons wystąpują również Ted Danson, Sasha Lane, Blythe Danner i Toni Collette, a gościnnie pojawił się amerykański wokalista country, Jeff Tweedy. Premiera filmu odbyła się na festiwalach w Sundance oraz na South By South West 2018. Produkcja trafi do amerykańskich kin 8 czerwca 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Nick Offerman