Nicolas Cage wcieli się w Spider-Mana Noir w filmie „Spider-Man: Uniwersum”

Kamil Kacperski
06.07.2018 13:40
Nicolas Cage wcieli się w Spider-Mana Noir w filmie „Spider-Man: Uniwersum” Fot. Photopress PR / Splash News

Kariera Nicolasa Cage'a przeżywa prawdziwy renesans - niedoszły Superman wcieli się w kolejnego herosa. Tym razem będzie Pajączkiem z czasów Wielkiego Kryzysu USA.

Nicolas Cage ostatnimi czasy nie może narzekać na brak nudy - aktor wcieli się w główną rolę w horrorze „Mandy”, a już pod koniec lipca usłyszymy go jako Supermana w filmie „Teen Titans Go! to the Movies”. Cage nie spoczywa jednak na laurach i udzieli się w kolejnym animowanym filmie o superherosach zatytułowanym „Spider-Man: Uniwersum”.

Jak poinformował portal Collider, tym razem Cage zagra Spider-Mana. Nie wcieli się jednak w doskonale wszystkim znanego Petera Parkera z czasów współczesnych, a jego odpowiednika z okresu przełomu lat 20. i 30., zwanego Spider-Manem Noir. Postać również nazywa się Peter Parker, ale mężczyzna nie jest optymistycznym młodzieniaszkiem, tylko cynicznym i zmęczonym życiem antybohaterem.

Nicolas Cage w roli Spider-Mana

W filmie „Spider-Man: Uniwersum” zobaczymy kilka wcieleń człowieka-pająka. Wiemy na pewno, że głównym bohaterem będzie Milles Morales, czyli pochodzący z Brooklynu 13-latek, który staje się Spider-Manem po śmierci Petera Parkera. On również pojawi się w produkcji, będzie jednak nieco starszą wersją tego znanego bohatera.

W zwiastunie widzieliśmy również Gwen Stacy, czyli jeden z obiektów westchnień Parkera. Dziewczyna nie będzie „damą w opałach” - Stacy ma moce identyczne do Petera oraz Milesa i nosi pseudonim Spider-Gwen. Jakie wersje Pajączka jeszcze zobaczymy? Prawdopodobnie Spider-Mana 2099, czyli człowieka-pająka przyszłości i być może Spider-Piga, czyli zwierzęcego odpowiednika Petera Parkera.

Spider-Man: Uniwersum - data premiery

Pełną obsadę produkcji poznamy prawdopodobnie bliżej premiery. Film będzie prezentem gwiazdkowym dla fanów Pajączka, ponieważ premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Spędzicie święta z Milesem i spółką?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.