„Nie czas umierać”. Nowiutki zwiastun ostatniego Bonda z Danielem Craigiem

03.09.2020 14:25
„Nie czas umierać”. Nowiutki zwiastun ostatniego Bonda z Danielem Craigiem Fot. . Nicole Dove/Photoshot/East News

W sieci zadebiutował nowy materiał promocyjny filmu „Nie czas umierać”, czyli 25. odcinka przygód Bonda. Jamesa Bonda. Wiemy też, kiedy film zawita w polskich kinach.

Film „Nie czas umierać” to jedna z pierwszych popkulturowych ofiar pandemii koronawirusa. Film miał pierwotnie trafić do kin w marcu tego roku, jednak z powodu zamknięcia placówek kultury, jego premierę przesunięto. Teraz wiadomo już, że Bond powróci na ekrany w listopadzie, wytwórnia na nowo rozpoczęła więc kampanię reklamową. Właśnie zadebiutował nowy zwiastun, pełen akcji.

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – zwiastun

W sieci zadebiutowała właśnie nowa zapowiedź produkcji, w której możemy przyjrzeć się nowym bohaterom serii. 

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – obsada i ekipa

Film sygnuje swoim nazwiskiem: Cary Joji Fukunaga, najlepiej znany jako scenarzysta i showrunner seriali „Detektwy” i „Maniac”. Mężczyzna jest też jednym ze współscenarzystów filmu. Nad skryptem „No Time to Die” pracowało aż pięć osób. Są to: Scott Z. Burns, Phoebe Waller-Bridge, Neil Purvis, Robert Wade oraz wspomniany już Fukunaga.

Na ekranie zobaczymy natomiast: Daniela Craiga, który zarzeka się, że jest to jego pożegnanie z rolą, Ramiego Maleka, Anę de Armas, Lashanę Lynch, Naomie Harris, czy Christopha Waltza.

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – kiedy premiera?

Film ma trafić do polskich kin już 20 listopada. Jest to nowa data premiery, przełożona z marca tego roku. 

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.