Nowy horror Netfliksa jak "Ciche miejsce". Zobacz zwiastun filmu "Nie otwieraj oczu"

Natalia Hluzow
25.10.2018 17:13
Nowy horror Netfliksa jak "Ciche miejsce". Zobacz zwiastun filmu "Nie otwieraj oczu" Fot. "Nie otwieraj oczu"; materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował zwiastun nowego horroru pt. "Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock, Johnem Malkovichem i Sarah Paulson, którego zamysł przywodzi na myśl "Ciche miejsce" Johna Krasinskiego.

Nowy horror zrealizowany na zlecenie Netflix z Sandrą Bullock, Johnem Malkovichem i Sarah Paulson w obsadzie wykorzystuje pomysł podobny do tego, który zastosowano w "Cichym miejscu". Z tą różnicą, że bohaterowie filmu Johna Krasinskiego nie mogli wydawać żadnych dźwięków, a postaci z "Nie otwieraj oczu" nie mogą... otwierać oczu. 

ciche miejsce Fot. foto: kadr z filmu "Ciche miejsce"

"Nie otwieraj oczu" - oficjalny zwiastun filmu

Podobnie jak w przypadku "Cichego miejsca", "Nie otwieraj oczu" jest horrorem postapo związanym z jednym ze zmysłów, w którym pojawia się temat ciąży i rodziny poszukującej bezpiecznej kryjówki. 

Po tym jak tajemnicza siła zaczęła wyniszczać ludzkość, nic nie jest już pewne - poza tym, że każdy, kto to zobaczy, zginie. Malorie, walcząc o przetrwanie dla siebie i dwójki swoich dzieci, po latach życia w ukryciu postanawia przenieść się do miejsca, w którym ona i jej bliscy będą bezpieczni. Jednak aby wydostać się z sideł mrocznej siły, uciekinierzy muszą przetrwać dwudniową wyprawę po niebezpiecznej rzece. W dodatku z zasłoniętymi oczami. Zobacz zwiastun filmu "Nie otwieraj oczu":

Kiedy premiera "Nie otwieraj oczu"?

Nowy horror Netfliksa wyreżyserowała Susanne Bier, zdobywczyni Emmy za "Nocnego recepcjonistę". W roli głównej zobaczymy Sandrę Bullock. Na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Trevante Rhodes, Sarah Paulson oraz John Malkovich. Film "Nie otwieraj oczu" będzie dostępny na Netflix od 21 grudnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.