Nie żyje Bert Belasco, gwiazdor "Pitch" i "Doktora House'a"
10.11.2020 15:30
Nie żyje Bert Belasco, gwiazdor "Pitch" i "Doktora House'a" Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

W wieku 38 lat zmarł Bert Belasco, znany amerykański aktor. Mężczyzna występował w takich serialach, jak m.in. "Pitch", "Doktor House", czy programie "Key & Peele".

W poniedziałek 9 listopada zmarł Bert Belasco, aktor znany z serialu sportowego "Pitch" i komedii "Let's Stay Together". Informację potwierdziła policja z hrabstwa Henrico. Mężczyzna miał jedynie 38 lat.  

Nie żyje aktor Bert Belasco

Jak w rozmowie z TMZ powiedział jego ojciec, Belasco znaleziono w Wigrinii, gdzie przechodził kwarantannę w pokoju hotelowym przed wyruszeniem na nagrania serialu. Aktor nie odbierał telefonów, więc wezwano policję, która miała zbadać sprawę. Na miejscu znaleziono ciało aktora, a sprawą zajęli się detektywi.

Przeczytaj także

Ze wstępnego raportu policyjnego wynika, że nie podejrzewają zbrodni, a mężczyzna najprawdopodobniej zmarł z powodów choroby przewlekłej. Aczkolwiek oficjalnie przyczyna śmierci nie została potwierdzona. 

W 2007 roku Belasco na dobre zaczął swoją karierę telewizyjną. Pojawiał się epizodycznie w serialach pokroju "Doktor House", czy "Justified", a potem zagrał główną rolę w sitcomie "Let's Stay Together". Oprócz tego wystąpił w w programach "Key & Peele", "The Soul Man", "NCIS: New Orleans", "Superstore" oraz "The Mick". Łącznie miał na koncie 21 ról.

Przeczytaj także

Bert Belasco zmarł 9 listopada 2020 roku w pokoju hotelowym w Wirginii. Przyczyna jego śmierci nie jest znana. Miał 38 lat.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.