Nie żyje Paweł Nowisz. Aktor "Kogla Mogla" i "Barw Szczęścia" miał 81 lat

15.10.2021 15:39
Paweł Nowisz Fot. Mateusz Jagielski/East News

Odszedł Paweł Nowisz, aktor, którego wielu kojarzy z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych.

W wieku 81 lat zmarł Paweł Nowisz, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Informacja pojawiła się na profilu serialu "Barwy Szczęścia", w którym udzielał się aktor. 

Nie żyje Paweł Nowisz. Aktor "Kogla Mogla i "Barw Szczęścia" miał 81 lat

Twórcy serialu "Barwy Szczęścia" poinformowali o śmierci Pawła Nowisza 15 października 2021. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci:

Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawłem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną pracę z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. 

Paweł Nowisz przyszedł na świat 15 stycznia 1940 roku w Warszawie i studiował aktorstwo w Krakowie. Pierwszy raz debiutował w 1964 roku, a szersza publiczność na pewno kojarzy aktora z takich produkcji, jak chociażby "Zmiennicy", "Rozmowy kontrolowane", "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Pułkownik Kwiatkowski", "Kogel-mogel", "Pieniądze to nie wszystko", jak również "Różyczka". Ostatnie produkcje, w których wziął udział to "Prawo Agaty", "Cicha Noc" oraz nowa odsłona filmu "Kogel-mogel".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.