Nie żyje gwiazda "Grease"? Aktorka skomentowała sprawę: "Pogłoska o mojej śmierci była mocno przesadzona"

Sergiusz Kurczuk
04.01.2019 10:23
Nie żyje gwiazda "Grease"? Aktorka skomentowała sprawę: "Pogłoska o mojej śmierci była mocno przesadzona" Fot. materiały prasowe

W roku 2018 pojawiła się informacja, że gwiazda "Grease" - Olivia Newton-John choruje na raka i leży na łożu śmierci. Aktorka postanowiła zaprzeczyć doniesieniom na temat stanu jej zdrowia.

Nie zawsze warto wierzyć w to, co przeczytamy. Szczególnie jeśli jakaś informacja pojawia się w brukowcach i tabloidach. Ich ofiarą padła Olivia Newton-John. Aktorka i piosenkarka, która zasłynęła rolą Sandy Olsen w słynnym musicalu "Grease". We wrześniu 2018 roku pojawiły się doniesienia o poważnej chorobie Newton-John. Gwiazda cierpiąca na raka, miała leżeć na łożu śmierci. W końcu Newton-John postanowiła zdementować fałszywe informacje dotyczące jej stanu zdrowia.

Olivia Newton-John nie żyje? Aktorka dementuje plotki

We wrześniu 2018 roku aktorka w wywiadzie dla australijskiego programu Sunday Night wyznała, że ponownie rozpoczęła walkę z rakiem. Lekarze zdiagnozowali u niej guza u podstawy kręgosłupa. Newton-John nie poddawała się jednak i zapewniła fanów, że pokona chorobę. 70-letnia gwiazda zmagała się już dwukrotnie z nowotworem. W 1992 roku wykryto u niej raka piersi, a w 2013 zmagała się z guzem na ramieniu. W 2017 roku zdradziła, że nowotwór piersi powrócił. Jak widać, brukowe media postanowiły dopisać sobie resztę i uśmiercić aktorkę.

Olivia Newton-John zdecydowała się zaprzestać rozsiewaniu fałszywych informacji i zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, rozwiewające wszelkie wątpliwości. 3 stycznia 2019 roku na Facebooku i Twitterze aktorki pojawiło się nagranie, w którym Newton-John nie tylko dementuje plotki o śmierci, ale również życzy wszystkim szczęśliwego nowego roku.

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich! Z tej strony Olivia Newton-John. Pogłoska o mojej śmierci była mocno przesadzona, by zacytować słynny cytat. Świetnie sobie radzę. Chcę życzyć wam wszystkim najlepszego, najzdrowszego 2019, jak to tylko możliwe. Dziękuję wam wszystkim za niesamowitą miłość i wsparcie dla mnie i mojego Olivia Newton-John Wellness Center w Melbourne w Australii. Bardzo wam dziękuję i szczęśliwego Nowego Roku!

Aktorka powołała się na słynny cytat Marka Twaina, który wygłosił go, po przeczytaniu w gazecie własnego nekrologu. Tottie Goldsmith - siostrzenica Newton-John również postanowiła zdementować plotki o śmierci ciotki. Zrobiła to za pomocą Instagrama.

Tylko z góry informuję, że Livvy ma się dobrze, więc zostawcie te niepokojące plotki tam, gdzie ich miejsce.

To nie pierwszy raz, kiedy media podały fałszywą informację na temat śmierci jakiejś gwiazdy. Informowaliśmy między innymi o uśmierceniu Marka Hamilla, Johna Carpentera, oraz Stana Lee.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.