18.12.2019 09:42

Nie żyje gwiazdor telewizji. Przyczyną śmierci aktora były narkotyki

Zmarł Brian Tarantina. Wyjawiono przyczynę śmierci aktora znanego z serialu "Wspaniała pani Maisel". Okazuje się, że w jego organizmie wykryto narkotyki.

Brian Tarantina
foto: PRESLEY ANN/Getty AFP/East News

2 listopada 2019 roku w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł aktor Brian Tarantina. W końcu podano do opinii publicznej informację o przyczynie śmierci gwiazdora "Wspaniałej pani Maisel". Okazuje się, że przedawkował.

Nie żyje Brian Tarantina - aktor przedawkował narkotyki

Jak podaje portal TMZ, 17 grudnia 2019 roku opublikowano raport, dotyczący przyczyny śmierci Brian Tarantiny. Wyszło na jaw, że aktor zmarł z powodu "ostrego zatrucia" wynikającego z połączenia ze sobą kilku narkotyków. Badania toksykologiczne wykazały, że w organizmie Tarantiny znajdował się fentanyl, heroina, kokaina, i diazepam lepiej znany jako Valium.

Michael Jackson
Michael Jackson
Przeczytaj także Dokument "Zabójstwo Michaela Jacksona" ujawnia okoliczności śmierci muzyka

Z policyjnych raportów wynika, że po dotarciu ratowników i policji na miejscu śmierci Tarantiny - jego nowojorskim mieszkaniu w dzielnicy Hell's Kitchen, znaleziono biały proszek, znajdujący się obok ciała. Okazało się, że 60-letni aktor leżący na kanapie nie dawał znaków życia. Lekarze stwierdzili zgon, a policja wszczęła śledztwo dotyczące śmierć Tarantiny.

Prince w chwili śmierci miał w organizmie „nadzwyczajnie wysoki” poziom silnie uzależniającej substancji
Prince w chwili śmierci miał w organizmie „nadzwyczajnie wysoki” poziom silnie uzależniającej substancji
Przeczytaj także Prince w chwili śmierci miał w organizmie „nadzwyczajnie wysoki” poziom silnie uzależniającej substancji

Po śmierci aktora rzecznik prasowy aktora przedstawił oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

"

Brian był ostatnio chory. Niedawno był w szpitalu i właśnie dochodził do siebie po problemach z sercem. "

Tarantina urodził się 27 marca 1959 roku w Nowym Jorku. Grał nie tylko w serialach, ale również w filmach i na deskach teatrów. Najbardziej znane produkcje, w których występował to "Drabina Jakubowa", "Donnie Brasco", "Utalentowany pan Ripley", "Wybuchowa para", "BlacKkKlansman", "Policjanci z Miami", "Ostry dyżur", "Rodzina Soprano" czy "Kochane kłopoty". Jednym z ostatnich filmów aktora był "Królowe zbrodni" z 2019 roku. Zdobył popularność dzięki roli Jackiego w serialu Amazon Prime "Wspaniała pani Maisel".

Zobacz też: Najlepsze seriale XXI wieku. TOP 50 najważniejszych produkcji

Tagi: News Seriale