Nie żyje legendarny komik i gwiazdor serialu "Pełna chata". Bob Saget miał 65 lat

10.01.2022 10:27
Nie żyje legendarny komik i gwiazdor serialu "Pełna chata". Bob Saget miał 65 lat Fot. Lorimar/Warner Bros/Kobal/Shutterstock

W wieku 65 lat zmarł Bob Saget, legendarny komik i aktor, którego widzowie najlepiej zapamiętali z roli w popularnej "Pełnej chacie".

Nie żyje Bob Saget

Jak podaje TMZ, legendarny aktor i komik Bob Saget zmarł 9 stycznia 2022 roku w hotelu Ritz-Carlton w Orlando. W jego pokoju hotelowym pojawili się ratownicy medyczni, ale Sageta uznano za martwego, zanim na miejscu pojawili się respondenci. Na razie nie poznaliśmy powodu śmierci komika.

Polecamy

Ten był niedawno na trasie jako komik, występując w wielu klubach w stanie Floryda. Jeszcze w sobotę wieczorem Saget pochwalił się na Twitterze, że skończył właśnie program w Jacksonville, dzieląc się zdjęciem z imprezy. 

Z dzisiejszego występu w Jacksonville! Niezwykła widownia. Dziękuję bardzo Timowi Wilkinsowi za otwarcie imprezy. Nie miałem pojęcia, że zrobię dzisiaj dwugodzinny występ. Znowu jestem uzależniony od tego g*wna.

Saget jest najlepiej znany z roli Danny'ego Tannera w "Pełnej chacie", gdzie towarzyszyli mu m.in. John Stamos, Dave Coulier, Candance Cameron oraz Mary-Kate i Ashley Olsen.

Po kilku latach występowania w serialu, Saget powrócił do swoich korzeni jako komik, podróżując po USA ze swoim mocnym materiałem - co dość mocno kontrastowało z jego wizerunkiem "amerykańskiego tatuśka", który stworzył w "Pełnej chacie". 

Polecamy

Jak w oświadczeniu napisał szeryf okolicy Orlando:

Respondenci zostali wezwani do hotelu Ritz-Carlton w Orlando, po telefonie od obsługi placówki. Mężczyzna był nieprzytomny, został zidentyfikowany jako Robert Saget. Był martwy, gdy na miejscu pojawili się respondenci. Detektywi wykluczyli morderstwo, czy samobójstwo przez przedawkowanie narkotyków/innych substancji odurzających.

Komik miał 65 lat.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.