01.10.2018 10:45

Nowy, niezatytułowany film o Deadpoolu pojawi się już w grudniu 2018 roku

Fani zostaną obdarzeni w tym roku podwójną dawką Deadpoola - najemnik z niewyparzoną gębą nagrodzi wszystkie grzeczne swoim nowym, ocenzurowanym filmem. Kiedy premiera?

Deadpool
foto: materiały prasowe

„Deadpool 2”, który trafił do kin w maju 2018 roku, nie cieszył się taką popularnością jak pierwsza odsłona przygód Wade'a Wilsona. Film doczekał się słabszego wyniku w box-offisie i nie spotkał się z tak ciepłymi ocenami ze strony krytyków i fanów. FOX postanowił jednak wycisnąć z produkcji każdego centa i dzięki temu nowa, mniej brutalna i bardziej przyswajalna wersja filmu trafi do kin w okresie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Jak podaje portal Deadline, już 21 grudnia 2018 roku w kinach na całym świecie pojawi się pogodny facet w czerwonym wdzianku. Niezatytułowany dotąd film o Deadpoolu będzie wyświetlany przez zaledwie kilkanaście dni. Na kilka minut przed ogłoszeniem tej wiadomości, Ryan Reynolds podzielił się zdjęciem-teaserem z nowej wersji produkcji. Fotos udostępniony przez aktora pokazuje świąteczną wersję Deadpoola. Najemnik jest przebrany za Mikołaja, w rękach trzyma książkę z obrazkami, a w łóżku obok niego leży Fred Savage, przyjaciel Reynoldsa.

Nowy film o Deadpoolu

Studio FOX nie sprecyzowało dokładnie, czym będzie niezatytułowany film o Deadpoolu. Jeżeli jednak zdjęcie udostępnione przez Reynoldsa pochodzi z produkcji, a nie zostało zrobione jedynie z powodów marketingowych, to możemy chwilę pofantazjować. Savage wystąpił wiele lat temu w filmie „Narzeczona dla księcia”. Fotos z tweeta jest wręcz idealnym odzwierciedleniem kadru z tego filmu. Młody aktor wcielał się w nim we wnuczka, któremu dziadek opowiadał bajkę o głównych bohaterach. Starszy z mężczyzn był narratorem całej historii. Wiemy, że Deadpool lubi być narratorem we własnej historii, więc przynajmniej tym razem najemnik będzie miał chociaż jednego słuchacza. 

Deadpool będzie się zapewne posługiwał książką z obrazkami przygotowanymi przez niego samego, a zważywszy na to, że historia będzie opowiadana „małemu chłopcu”, postać Reynoldsa prawdopodobnie nieco pozmienia prawdziwe zdarzenia i dialogi z „Deadpoola 2”, dzięki temu film otrzyma kategorię „PG-13”. Niezatytułowana produkcja o najemniku z niewyparzoną gębą trafi do kin 21 grudnia 2018 roku, czyli tego samego dnia co „Aquaman”.

Kamil Kacperski
Tagi: News Deadpool Fox