29.07.2019 13:28

"Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO]

Część obsady hitu kina akcji "Niezniszczalni" postanowiła się spotkać po latach. Sylvester Stallone podzielił się wideo, na którym są Arnold Schwarzenegger i Dolph Lundgren.

Niezniszczalni
foto: materiały promocyjne/Lionsgate

Seria "Niezniszczalni" to esencja kina akcji z lat 80. i 90. i przy okazji hołd złożony filmom, które ukształtowały miliony widzów na całym świecie. W produkcji pojawiają się największe gwiazdy tego gatunku i chociaż niektórzy aktorzy zaliczyli jedynie występy gościnne, przypomnieli czasy, gdy bohaterami filmu byli prawdziwi twardziele niecackający się w tańcu. Okazuje się, że nie tylko postacie z "Niezniszczalnych" są dla siebie jak bracia. Troje gwiazdorów postanowiło spotkać się po latach i uwiecznić to wydarzenie nagraniami, które trafiły do mediów społecznościowych.

"Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO]

W posiadłości Arnolda Schwarzeneggera odbyło się przyjęcie, którego gośćmi byli Sylvester Stallone i Dolph Lundgren. Oprócz gwiazd kina w domu aktora gościli również piłkarze z Bayern Monachium. Panowie tak dobrze się bawili, że postanowili uwiecznić imprezę na nagraniu, które trafiło na Instagram Stallone'a. Schwarzenegger miał w ustach swoje słynne cygaro i relaksował się nad swoim basenem po pracy na planie 6. części "Terminatora".

Aktorzy wspomnieli o swoim wieku, który nie przeszkadza im w dobrej zabawie.

"

Mężczyźni, którzy odmówili dorastania. W zasadzie, po co się tym przejmować? Dobrze się bawimy! Starzejemy się NIEpięknie! "

Na nagraniu słychać, jak gwiazdorzy śmieją się ze swoich lat, żartując, że ich dłonie wyglądają lepiej niż twarze. Schwarzenegger ma 71 lat, Stallone 73, a Lundgren niespełna 61. Mimo to całe trio jest w świetnej formie.

"

Starzejemy się tak dobrze, jak siodła na pustyni. "

Fani podejrzewają, że wideo może potwierdzać doniesienia o 4. części "Niezniszczalnych". Być może aktorzy spotkali się nie tylko, by imprezować, ale również, żeby omówić szczegóły kolejnej przygody Barneya Rossa,  Gunnera Jensena i Trencha.

Arnold Schwarzenegger filmy
Arnold Schwarzenegger filmy
Przeczytaj także Najlepsze filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem. "Terminator", "Komando"

"Niezniszczalni 4" - kiedy premiera?

Na razie nic nie wiadomo na temat ewentualnego sequela serii. Informacje na temat filmu są sprzeczne i niewykluczone, że za jakiś czas poznamy dalsze losy głównych bohaterów. Stallone nie tylko wystąpił we wszystkich dotychczasowych częściach "Niezniszczalnych", ale również wyreżyserował jedynkę. Na razie fanie Slya wyczekują powrotu innej o wiele bardziej kultowej serii. Chodzi o film "Rambo: Ostatnia krew", który trafi na ekrany kin już 20 września 2019 roku. Produkcja zatytułowana "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje natomiast 8 listopada tego samego roku.

Zobacz też: Sylvester Stallone twierdzi, że jednak powróci do roli Rocky'ego

Tagi: News Sylvester Stallone Arnold Schwarzenegger