"Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO]

29.07.2019 13:28
"Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO] Fot. materiały promocyjne/Lionsgate

Część obsady hitu kina akcji "Niezniszczalni" postanowiła się spotkać po latach. Sylvester Stallone podzielił się wideo, na którym są Arnold Schwarzenegger i Dolph Lundgren.

Seria "Niezniszczalni" to esencja kina akcji z lat 80. i 90. i przy okazji hołd złożony filmom, które ukształtowały miliony widzów na całym świecie. W produkcji pojawiają się największe gwiazdy tego gatunku i chociaż niektórzy aktorzy zaliczyli jedynie występy gościnne, przypomnieli czasy, gdy bohaterami filmu byli prawdziwi twardziele niecackający się w tańcu. Okazuje się, że nie tylko postacie z "Niezniszczalnych" są dla siebie jak bracia. Troje gwiazdorów postanowiło spotkać się po latach i uwiecznić to wydarzenie nagraniami, które trafiły do mediów społecznościowych.

"Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO]

W posiadłości Arnolda Schwarzeneggera odbyło się przyjęcie, którego gośćmi byli Sylvester Stallone i Dolph Lundgren. Oprócz gwiazd kina w domu aktora gościli również piłkarze z Bayern Monachium. Panowie tak dobrze się bawili, że postanowili uwiecznić imprezę na nagraniu, które trafiło na Instagram Stallone'a. Schwarzenegger miał w ustach swoje słynne cygaro i relaksował się nad swoim basenem po pracy na planie 6. części "Terminatora".

Aktorzy wspomnieli o swoim wieku, który nie przeszkadza im w dobrej zabawie.

Mężczyźni, którzy odmówili dorastania. W zasadzie, po co się tym przejmować? Dobrze się bawimy! Starzejemy się NIEpięknie!

Na nagraniu słychać, jak gwiazdorzy śmieją się ze swoich lat, żartując, że ich dłonie wyglądają lepiej niż twarze. Schwarzenegger ma 71 lat, Stallone 73, a Lundgren niespełna 61. Mimo to całe trio jest w świetnej formie.

Starzejemy się tak dobrze, jak siodła na pustyni.

Fani podejrzewają, że wideo może potwierdzać doniesienia o 4. części "Niezniszczalnych". Być może aktorzy spotkali się nie tylko, by imprezować, ale również, żeby omówić szczegóły kolejnej przygody Barneya Rossa,  Gunnera Jensena i Trencha.

Przeczytaj także

"Niezniszczalni 4" - kiedy premiera?

Na razie nic nie wiadomo na temat ewentualnego sequela serii. Informacje na temat filmu są sprzeczne i niewykluczone, że za jakiś czas poznamy dalsze losy głównych bohaterów. Stallone nie tylko wystąpił we wszystkich dotychczasowych częściach "Niezniszczalnych", ale również wyreżyserował jedynkę. Na razie fanie Slya wyczekują powrotu innej o wiele bardziej kultowej serii. Chodzi o film "Rambo: Ostatnia krew", który trafi na ekrany kin już 20 września 2019 roku. Produkcja zatytułowana "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje natomiast 8 listopada tego samego roku.

Zobacz też: Sylvester Stallone twierdzi, że jednak powróci do roli Rocky'ego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.