Nigdy nie wiadomo kogo spotkasz, czyli zwiastun filmu „Creep 2”

Sergiusz Kurczuk
27.09.2017 13:45
Nigdy nie wiadomo kogo spotkasz, czyli zwiastun filmu „Creep 2” Fot. kadr z filmu

Mark Duplass powraca jako dziwak w sequelu filmu Patricka Brice'a. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun horroru „Creep 2”.

W 2014 roku powstał niezależny thriller Patricka Brice'a w Polsce znany pod tytułem „Dziwak”. Opowiadał o Aaronie (Patrick Brice), który odpowiada na nietypową ofertę pracy. Umierający na raka Jospeh (Mark Duplass) szuka osoby, która nakręci jeden film z jego życia dla nienarodzonego syna. Zachowanie chorego powoduje, że Aaron zaczyna mieć poważne podejrzenia co do swojego pracodawcy. Film nie odniósł wielkiego sukcesu komercyjnego, ale w końcu został stworzony za naprawdę małe pieniądze. Widzowie docenili „Dziwaka” i błagali o więcej. Jeszcze w roku 2017 ich marzenie się spełni. Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu „Creep 2”. 

Tym razem film zaklasyfikowany jest jako horror, ale raczej nie będzie to opowieść o duchach, zombie, psychopatach ze zdeformowaną twarzą, czy demonicznych klaunach. Z trailera wynika, że sequel bazuje na części pierwszej. Zresztą w roli głównej ponownie wystąpi Mark Duplass, tym razem w zupełnie innym wydaniu. W zwiastunie pojawiły się elementy znane z „Dziwaka”, ale film raczej nie będzie marnym autoplagiatem, jak w przypadku wielu hollywoodzkich (s)hitów

Tym razem poznamy youtuberkę (Desiree Akhavan), która jeździ po kraju w poszukiwaniu dziwnych osobników. Natrafia na mężczyznę, mieszkającego na odludziu, który uważa się za seryjnego mordercę. Zaciekawiona i sceptycznie nastawiona dziewczyna, postanawia spędzić jeden dzień z podejrzanym osobnikiem i wszystko uwiecznić w Internecie. Szybko okazuje się, że nie był to zbyt dobry pomysł. 

Światowa premiera filmu planowana jest na 24 października 2017 roku. „Creep 2” nie trafi jednak do zwyczajnej dystrybucji. Pojawi się jedynie na platformach VOD. Podejmiecie ryzyko spotkania z dziwakiem?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.