"No Time to Die" - Daniel Craig po raz ostatni jako Agent 007 w oficjalnym zwiastunie

04.12.2019 15:32
"No Time to Die" - Daniel Craig po raz ostatni jako Agent 007 w oficjalnym zwiastunie Fot. kadr z wideo "NO TIME TO DIE Trailer UK"/youtube.com

W sieci nareszcie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun "No Time to Die", czyli ostatniego filmu z Danielem Craigiem w roli Agenta 007. Jakie przygody czekają na Jamesa Bonda tym razem?

Daniel Craig wciela się w Agenta 007 od 2006 roku. Pierwszy raz zobaczyliśmy go w "Casino Royale", które okazało się być ogromnym sukcesem komercyjnym i artystycznym. Dzięki świetnemu występowi, Craig stał się jednym z ulubionych Bondów wśród milionów fanów. Aktor zagrał od tamtego czasu w 3 kolejnych filmach z serii. "No Time to Die" będzie dla niego zatem 5. odsłoną przygód Agenta 007. Zarazem też ostatnią. 

No Time to Die - zwiastun filmu o Bondzie

James Bond po raz kolejny przeszedł na emeryturę i ponownie po kilku miesiącach odpoczynku zostaje namówiony do służby ku Jej Królewskiej Mości. Tym razem światu zagraża eko-terrorysta (Rami Malek), który jest gotów na "zabawę w Boga". Agent 007 po raz kolejny musi udowodnić, że jest gotowy na pokonanie sprytnego przeciwnika. W filmie powracają też starzy znajomi (Moneypenny, Q, M, Madeleine Swann, czy dr Blofeld). 

Przeczytaj także

Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun "No Time to Die":

Tak za to brzmi oficjalny opis filmu wypuszczony przez dystrybutora:

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

W filmie oprócz wspomnianego Craiga i Maleka wystąpią również: Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux i Billy Magnussen. Polska premiera filmu jest planowana na 3 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: "Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.