Nowa przerażająca zjawa w teaserze horroru "Annabelle wraca do domu"

06.06.2019 12:54
Nowa przerażająca zjawa w teaserze horroru "Annabelle wraca do domu" Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź horroru "Annabelle wraca do domu", w której zadebiutował nowy straszliwy duch - mordercza panna młoda. Już pojawiły się głosy, że postać dostanie własny spin-off.

Uniwersum "Obecności" stopniowo się rozrasta i wszystko wskazuje na to, że nowa część historii o nawiedzonej lalce Annabelle będzie pretekstem do stworzenia w przyszłości kilku spin-offów o innych duchach pojawiających się w sequelu. W drugim zwiastunie horroru zaprezentowano Ferrymana (w polskiej wersji zwanego Przewoźnikiem dusz). Nowy teaser zdradza, że nie będzie on jedynym nowym straszydłem, z którym spotkają się Warrenowie.

"Annabelle wraca do domu" - The Bride - nowy duch w teaserze horroru

Na oficjalnym Twitterze filmu pojawiła się nowa zapowiedź 3. części "Annabelle". W nadchodzącej produkcji lalka trafi w ręce Eda i Lorraine Warrenów, którzy umieszczą ją w piwnicy swojego domu. To miejsce stanowi kryptę, w której demonolodzy przechowują wiele przeklętych artefaktów niebezpiecznych dla zwykłych śmiertelników. Główni bohaterowie nie przewidzą jednak, że tytułowa zabawka obudzi duchy mieszkające w złowieszczych przedmiotach, by zaatakować ich córkę. Jedną z istot będzie The Bride - mordercza panna młoda.

Nowa zjawa mieszka w nawiedzonej sukni ślubnej. Osoba nosząca suknię zostaje zawładnięta przez złą moc, która nakazuje jej zabić swojego przyszłego męża. Po zabójstwie wszelkie ślady zbrodni znikają z ubrania, dzięki czemu istota może czatować na nową ofiarę i kontynuować cykl weselnych morderstw. Jak donosi serwis Bloody Disgusting, zanim Warrenowie wszczęli śledztwo w sprawie nawiedzonej sukni ślubnej, The Bride zamordowała siedem osób. Teaser sugeruje, że licznik morderstw wzrośnie po premierze "Annabelle wraca do domu".

To jednak nie wszystkie nowości związane z nadchodzącym horrorem. Na oficjalnym kanale YouTube Warner Bros., pojawiło się interaktywne wideo, dzięki któremu fani "Obecności" mogą przekonać się, jakie inne sekrety skrywa piwnica Warrenów.

Przeczytaj także

"Annabelle wraca do domu" - kiedy premiera?

Czy The Bride dostanie swój własny film, jak słynna już Zakonnica? Przekonamy się za jakiś czas. Chociaż w lecie 2019 roku w kinach zadebiutuje nowa wersja "Laleczki Chucky", twórcy "Anabelle wraca do domu" nie boją się konkurencyjnego horroru o podobnej tematyce. Nie oszukujmy się, każdy, kto zna serię "Obecność" na pewno nie przegapi okazji do obejrzenia kolejnej produkcji poszerzającej horrorowe uniwersum. W filmie Gary'ego Daubermana wystąpili Patrick Wilson, Vera Farmiga, Mckenna Grace, Madison Iseman i Emily Brobst. Nowa część "Annabelle" trafi do polskich kin 12 lipca 2019 roku.

Zobacz też: Nie żyje Lorraine Warren - pierwowzór bohaterki horrorów z serii "Obecność"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.