Nowe „Halloween” zmieni zakończenie pierwszej części serii. Twórcy boją się reakcji fanów

Sergiusz Kurczuk
14.11.2017 14:39
Nowe „Halloween” zmieni zakończenie pierwszej części serii. Twórcy boją się reakcji fanów Fot. materiał prasowy

Zapomnijcie o sequelach „Halloween”. O zakończeniu filmu z 1978 roku też. Nadchodząca wersja krwawych przygód Michaela Myersa ma całkowicie zmienić serię zapoczątkowana przez Johna Carpentera. 

Jeśli jesteście fanami oryginalnej serii „Halloween”, to się rozczarujecie. Nadchodzący film, który ukaże się w kinach w 2018 roku, kompletnie zignoruje 7 części, które powstały w ciągu ostatnich kilkunastu lat (remaki Roba Zombie tym bardziej nie będą brane pod uwagę). Ale to nie koniec radykalnych pomysłów twórców nowej odsłony „Halloween”. Zbliżająca się produkcja zmieni również zakończenie oryginalnego filmu Johna Capentera z 1978 roku, mimo że ściśle będzie z nim powiązana. Współscenarzysta nowego „Halloween”, Danny McBride, wyjawił w rozmowie z Yahoo, co planuje zmodyfikować. 

W pewnym sensie ignorujemy wszystkie filmy, które powstały po pierwszej części. Zaczyna się po jedynce, ale to jakby alternatywna rzeczywistość. Tak jakby pierwsze „Halloween” skończyło się w trochę inny sposób. Mam nadzieję, że nie spie***limy tego i nie wkurzymy ludzi. Seria ma bardzo wiernych fanów. Nie chcesz, żeby miłośnicy horrorów stali się twoimi wrogami, bo jeszcze pojawią się potem w twoim domu z założonymi maskami. My też jesteśmy wiernymi fanami „Halloween”. Widzieliśmy wszystkie sequele i są momenty, w których sprawy zachodzą za daleko. Może dla fanów to będzie cios, ale przynajmniej próbujemy dostarczyć im to, co zawsze chcieli zobaczyć. Mamy nadzieję, że uda nam się zadowolić większość z nich. 

Według oficjalnego opisu filmu, zobaczymy, jak Laurie Strode zaczyna ostateczną konfrontację z Michaelem Myersem - zamaskowanym mężczyzną. który dręczy ją od czasu, gdy uciekła przed jego morderczym szałem w halloweenową noc 4 dekady temu. Reżyserią zajmie się David Gordon Green. Do roli Laurie powróci Jamie Lee Curtis,Judy Greer zagra jej córkę. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.