Nowe concept arty z „Avengers: Infinity War” potwierdzają jedną z fanowskich teorii?

Kamil Kacperski
12.07.2018 13:53
Nowe concept arty z „Avengers: Infinity War” potwierdzają jedną z fanowskich teorii? Fot. materiały prasowe

Fani Marvel Studios od lat szukają ukrytych smaczków w filmach MCU. Apogeum osiągnięto w przypadku „Avengers: Infinity War”, ale dzięki nowym grafikom koncepcyjnym okazuje się, że jedna z fanowskich teorii może być prawdziwa.

Końcówka filmu „Avengers: Infinity War” zszokowała wielu fanów produkcji. Spowodowała również, że pojawiły się nowe pytania - czy zmarli bohaterowie powrócą, a jeśli tak to w jaki sposób? Gdzie na końcu filmu odpoczywa Thanos? Wydaje się, że na to ostatnie pytanie odpowiada niedawno opublikowany concept art z produkcji MCU.

Jedna z fanowskich teorii głosi, że po pstryknięciu palcami i osiągnięciu swojego celu, czyli zlikwidowaniu połowy populacji, Thanos przeniósł się do przeszłości. Ostatnia scena, w której widzimy Szalonego Tytana rozgrywa się na jego farmie. Według tej teorii, to miejsce jest domem Thanosa z dzieciństwa, a on sam powraca do czasów, w których jego rodzinna planeta Titan była jeszcze żyznym rajem, który pokazał bohaterom w „Infinity War”.

Thanos wrócił do przeszłości?

Klęska jego planety była czynnikiem motywującym Thanosa do przeprowadzenia galaktycznej czystki i fani tej teorii uważają, że korzystając ze zdobycia swoich wręcz nielimitowanych mocy, Szalony Tytan postanowił wrócić do czasów świetności Titana i to właśnie na tej planecie ma się rozgrywać ostatnia scena „Avengers: Infinity War”.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Teoria wydaje się być potwierdzona przez storyboardzistę produkcji, Pete'a Thompsona, który udostępnił niedawno kilka grafik koncepcyjnych z „Avengers: Infinity War”. Jedna z nich przedstawia zieloną i żyzną planetę, nad którą zachodzi słońce - dokładnie taką, na jakiej Thanos znalazł się w końcowych scenach filmu braci Russo. Grafika została zatytułowana „Farma Thanosa na Titanie” i wydaje się, że jest potwierdzeniem podróży w czasie Szalonego Tytana.

Avengers 4 - kiedy premiera?

Teoria zostanie potwierdzona prawdopodobnie w „Avengers 4”, w której przy okazji dowiemy się pewnie, czy bohaterowie skorzystają z Quantum Realm, aby cofnąć się w czasie i odnaleźć Kamienie Nieskończoności zanim zrobi to Thanos. Premiera filmu odbędzie się w maju 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.