Nowe plakaty "Avengers: Endgame" potwierdziły śmierć jednej z postaci

Sergiusz Kurczuk
27.03.2019 11:38
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Z okazji nadchodzącej premiery "Avengers: Endgame" twórcy opublikowali 30 plakatów z bohaterami. Okazuje się, że jedna z postaci nie przeżyła pstryknięcia Thanosa.

W finale "Avengers: Infinity War" Thanos wymazał z istnienia połowę populacji wszechświata. Wśród ofiar Szalonego Tytana było wielu herosów. Prawdziwy szok to uśmiercenie przez braci Russo całkiem nowych postaci w uniwersum, takich jak Spider-Man, Black Panther czy Dr. Strange. Fani od premiery 3. części "Avengers" zastanawiali się, co wydarzyło się z bohaterami, którzy nie pojawili się na dużym ekranie lub jednoznacznie nie potwierdzono ich statusu. Nowe plakaty "Avengers: Endgame" zdradziły, że jedna z bohaterek dołączyła do poległych herosów.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Shuri nie żyje

Z okazji miesiąca do premiery "Avengers: Endgame" twórcy Marvel Studios postanowili podzielić się 30 plakatami, przedstawiającymi postacie, które przeżyły czystkę Thanosa i te, które nie miały tyle szczęścia. Wśród ocalonych pojawiła się Valkyrie, której zabrakło w "Infinity War", ale prawdopodobnie odegra ważną rolę w "Endgame". Smutne wieści mamy jednak dla fanów Shuri. Siostra Black Panthera, w którą wcieliła się Letitia Wright, niestety dołączyła do grona ofiar Szalonego Tytana.

Shuri Fot. foto: materiały promocyjne

To dość zaskakująca informacja, bo wielu fanów było przekonanych, o tym, że Shuri żyje i ma się dobrze. Mało tego. Powstała nawet teoria mówiąca, że następczyni tronu Wakandy zaszyła się gdzieś z dala od bitewnego zgiełku i w tajemnicy opracowała nowe ciało dla skopiowanego umysłu Visiona. Angela Basset, która zagrała Ramondę - matkę T'Challi i Shuri w jednym z wywiadów potwierdziła, że obie bohaterki przeżyły zagładę. Wygląda na to, że aktorka nie znała losu swojej postaci. Z drugiej strony, wypowiedź Basset może wskazywać na fakt, że obie bohaterki pojawią się w "Endgame".

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy Avengerom uda sie przywrócić poległych kompanów do życia? Przekonamy się o tym już za kilka tygodni. Film "Avengers: Endgame" trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy Ant-Man pokona Thanosa, wślizgując się... do jego odbytu?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.