Nowe plakaty do „Star Trek: Discovery”

Sergiusz Kurczuk
18.07.2017 16:00
Nowe plakaty do „Star Trek: Discovery” Fot. CBS

Fani serii Star Trek od dawna czekają na zapowiedziany jakiś czas temu serial „Star Trek: Discovery”. Stacja CBS zaprezentowała dwa plakaty, promujące zbliżającą się premierę kosmicznego widowiska. 

Star Trek to 6 seriali telewizyjnych, 13 filmów pełnometrażowych oraz setki książek, komiksów i gier wideo, rozgrywających się w świecie stworzonym przez Gene’a Roddenbery’ego prawie 60 lat temu. Niebawem na antenie stacji CBS pojawi się kolejny serial rozgrywający się w kosmicznym uniwersum. Mowa o produkcji „Star Trek: Discovery”. Stacja postanowiła zaprezentować, jak będą wyglądać plakaty promujące serial na tegorocznym San Diego Comic Con.

Star-Trek-Discovery-ComicCon-2017 Fot. foto: materiały prasowe
Star-Trek-Discovery-ComicCon-2017 Fot. fotot

Projekty przypominają plakaty z filmów science-fiction z lat 60., tym samym nawiązując do korzeni serii. Na jednym widzimy wielkie logo Gwiezdnej Floty, które góruje nad postacią ubraną w skafander kosmiczny. Na drugim umieszczono tytułowy statek Discovery, który mknie po bezkresach przestrzeni kosmicznej. Nowy serial będzie prequelem pierwszej serii, a akcja ma się rozgrywać około 10 lat wcześniej niż oryginał. W „Star Trek: Discovery” wystąpią między innymi Sonequa Martin-Green („The Walking Dead”), Michelle Yeoh („Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok”) and Jason Issacs („Harry Potter”). Premiera pierwszego odcinka planowana jest na 24 września 2017 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.