24.08.2018 15:53

Nowe przerażające zdjęcia z horroru „Zakonnica”

W sieci pojawiły się nowe kadry z horroru „Zakonnica”. Odważysz się je obejrzeć?

Nowe przerażające zdjęcia z horroru „Zakonnica”
foto: kadr z filmu Zakonnica

„Zakonnica” to kolejna cegiełka dokładana do uniwersum serii „Obecność”. Horror w reżyserii Corina Hardy'ego jest kolejnym po dwóch częściach „Annabelle” spin-offem filmu stworzonego przez Jamesa Wana. Jeden ze zwiastunów „Zakonnicy” został uznany przez serwis YouTube za zbyt straszny, przez co został zdjęty z oficjalnego kanału produkcji. W sieci zadebiutowały zupełnie nowe zdjęcia z horroru, ukazujące mroczny, gotycki klimat filmu. 

„Zakonnica” - nowe zdjęcia z filmu

Tytułowa siostra zakonna pojawiła się już w 2. części „Obecności”. Przerażający duch w habicie tak bardzo spodobał się fanom serii, że wkrótce producenci zdecydowali się na zrobienie osobnego horroru, opowiadającego jej historię. Akcja filmu dzieje się na długo przed wydarzeniami z produkcji Wana. Horror rozgrywa się w Rumunii, gdzie jedna z młodych zakonnic odbiera sobie życie. Watykan postanawia interweniować, więc wysyła księdza i jego młodą pomocnicę, by zbadali tajemniczą sprawę. Okazuje się, że zakon skrywa mroczną tajemnicę. Główni bohaterowie decydują się zaryzykować wiarę, życia i dusze, by stanąć oko w oko z tytułowym potworem

W sieci pojawiły się nowe fotosy z filmu, na którym możemy zobaczyć, że duch w habicie potrafi być naprawdę straszny. 

„Zakonnica” trafi do polskich kin już 7 września 2018 roku. Jeśli nie możecie się doczekać, zapoznajcie się z innymi horrorami opowiadającymi o przerażających zakonnicach, które opisaliśmy w naszym artykule na ten temat. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Obecność Annabelle Horror Zakonnica