Nowe przerażające zdjęcia z horroru „Zakonnica”
Sergiusz Kurczuk
24.08.2018 15:53
Nowe przerażające zdjęcia z horroru „Zakonnica” Fot. kadr z filmu Zakonnica

W sieci pojawiły się nowe kadry z horroru „Zakonnica”. Odważysz się je obejrzeć?

„Zakonnica” to kolejna cegiełka dokładana do uniwersum serii „Obecność”. Horror w reżyserii Corina Hardy'ego jest kolejnym po dwóch częściach „Annabelle” spin-offem filmu stworzonego przez Jamesa Wana. Jeden ze zwiastunów „Zakonnicy” został uznany przez serwis YouTube za zbyt straszny, przez co został zdjęty z oficjalnego kanału produkcji. W sieci zadebiutowały zupełnie nowe zdjęcia z horroru, ukazujące mroczny, gotycki klimat filmu. 

„Zakonnica” - nowe zdjęcia z filmu

Tytułowa siostra zakonna pojawiła się już w 2. części „Obecności”. Przerażający duch w habicie tak bardzo spodobał się fanom serii, że wkrótce producenci zdecydowali się na zrobienie osobnego horroru, opowiadającego jej historię. Akcja filmu dzieje się na długo przed wydarzeniami z produkcji Wana. Horror rozgrywa się w Rumunii, gdzie jedna z młodych zakonnic odbiera sobie życie. Watykan postanawia interweniować, więc wysyła księdza i jego młodą pomocnicę, by zbadali tajemniczą sprawę. Okazuje się, że zakon skrywa mroczną tajemnicę. Główni bohaterowie decydują się zaryzykować wiarę, życia i dusze, by stanąć oko w oko z tytułowym potworem

W sieci pojawiły się nowe fotosy z filmu, na którym możemy zobaczyć, że duch w habicie potrafi być naprawdę straszny. 

„Zakonnica” trafi do polskich kin już 7 września 2018 roku. Jeśli nie możecie się doczekać, zapoznajcie się z innymi horrorami opowiadającymi o przerażających zakonnicach, które opisaliśmy w naszym artykule na ten temat. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.