Nowe sceny w azjatyckim zwiastunie „Mumii”
Kamil Dachnij
24.04.2017 10:35
Nowe sceny w azjatyckim zwiastunie „Mumii” Fot. Kadr z video

Universal Pictures przypomina się z promocją reboota „Mumii” z Tomem Cruisem w roli głównej i raczy kolejnym trailerem. Tym razem dla rynku azjatyckiego, gdzie możemy zobaczyć nowe sceny. Mumio przybywaj!

Studio Universal Pictures pokłada wielkie nadzieje w nadchodzącej 9 czerwca 2017 roku „Mumii”. Jeżeli film poradzi sobie finansowo, to zasypie nas lawina rebootów klasycznych filmów o potworach jak „Wilkołak” czy „Narzeczona Frankensteina”. Stąd zatrudnienie znanego z perfekcjonizmu Toma Cruise’a ma dać gwarancję sukcesu. W obsadzie znajdziemy również Russella Crowe’a, którego również nie trzeba przedstawiać i Sofię Boutellę (znana z „Kingsmana: Tajne służby” i „Star Trek: W nieznane”) . Obraz wyreżyserował Alex Kurtzman. Od pierwszego trailera „Mumii” minęło już trochę czasu, więc Universal przypomniał się po raz kolejny, uderzając w rynek azjatycki. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy zwiastun:

To nie koniec nowości. W wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly, Sofia Boutella zdradziła, że jej postać, księżniczka Ahmanet, miała konflikt z ojcem, który obiecał jej, że zostanie faraonem, po tym jak urodzi mu syna, ale nie dotrzymał swojego słowa. Ahmanet zatem musiała posłużyć się czarną magią, aby wyrwać władzę z rąk ojca.

Alex Kurtzman w tym samym miejscu zdradził, że nie zobaczymy całej hordy potworów w nowej „Mumii”:

Film nazywa się „Mumia”, a nie „Mumia spotyka 12 innych potworów”. Jeśli wykreujemy świat, który jest ciekawy i straszny, to wtedy uda się nam stworzenie większego uniwersum”. 

Miejmy nadzieję. że nowa wersja „Mumii” będzie lepsza od tej z 1999 roku z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.