Nowe spoilery "Avengers: Endgame". Aktor dubbingowy wcielający się w Rocketa zdradził, co wydarzy się w filmie

Sergiusz Kurczuk
27.03.2019 16:00
Nowe spoilery "Avengers: Endgame". Aktor dubbingowy wcielający się w Rocketa zdradził, co wydarzy się w filmie Fot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki 2

Sergio Zurita, który użycza głosu Rocketowi w hiszpańskojęzycznych wersjach filmów Marvela, zdradził, czego możemy spodziewać się po filmie "Avengers: Endgame".

UWAGA! Artykuł zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

O dubbingu można mówić wiele złego, ale jak dowodzi ten artykuł, czasami jest pożyteczny. Szczególnie dla niecierpliwych fanów Marvela, którym niestraszne żadne spoilery dotyczące "Avengers: Endgame". Aktor Sergio Zurita, którego głosem przemawia Rocket Raccon w hiszpańskojęzycznych wersjach filmów Marvel Studios, zdradził co nieco na temat 4. części przygód największych superbohaterów świata.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - spoilery dotyczące fabuły filmu

Do tej pory twórcom z powodzeniem udawało się utrzymać w tajemnicy wszelkie informacje dotyczące fabuły "Endgame". Początkowo bracia Russo nie chcieli nawet, aby Marvel Studios wypuszczało zwiastuny produkcji. W końcu jednak pojawiły się plakaty, teasery i trailery. Według reżyserów wszystkie materiały promocyjne pochodzą jednak tylko z pierwszych 20 minut filmu. Serwis Unocerood był jednak rozmowę z Sergio Zuritą, który siłą rzeczy musiał poznać część fabuły "Avengers: Endgame" podczas nagrywania partii głosowych Rocketa. Co zdradził aktor?

Mogę wam powiedzieć, że film wzbudzi w was śmiech i łzy. Kluczowa postać umrze. Nie mogę zdradzić więcej. To dużo. Nie wiem, czy już nie powiedziałem za dużo. W filmie jest bardzo dużo interesujących rzecz. Bardzo, bardzo interesujące rzeczy dzieją się z Thorem. Film trzyma w napięciu. Rocket to inny stan umysłu. Rocket jest zawsze wściekły, zasępiony i strzela. Co więcej, w pewnym momencie jest tak smuty, że nie obchodzi go, jak się do niego zwracają inni bohaterowie, a przecież zawsze był to jego czuły punkt.

Chociaż Zurita zdradził pewne wątki fabularne, tak naprawdę nic nie mówią one o tym, co zobaczymy w filmie, poza tym, co już wiemy. To, że bracia Russo po raz kolejny stworzą produkcję w zrównoważony sposób, przechodzącą od żartów w sceny pełne dramaturgii było już wiadomo po "Infinity War" i zwiastunach kontynuacji. Śmierć jednego z głównych bohaterów jest przewidywana od wielu miesięcy. Ewolucja Thora rozpoczęła się w filmie "Thor: Ragnarok", więc jego dalszy rozwój też był do przewidzenia. W zasadzie Zurita zaspoilerował jedynie zachowanie Rocketa, który nie tylko będzie się martwił odejściem Groota, ale zapewne dowie się również o śmierci pozostałych Strażników Galaktyki.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jak potoczą się losy pozostałych przy życiu herosów? Przekonamy się już za niespełna miesiąc. Polska premiera "Avengers: Endgame" odbędzie się już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Nowe plakaty "Avengers: Endgame" potwierdziły śmierć jednej z postaci<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.