10.01.2019 14:30

Nowe szczegóły roli Toma Hiddlestona w serialu "Loki". Fani mogą poczuć się rozczarowani

Pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu Disney+ o Lokim. Wyjawiono, czego będzie dotyczyć fabuła produkcji oraz zdradzono szczegóły roli Toma Hiddlestona.

Tom Hiddleston jako Loki
foto: materiały promocyjne

Początek filmu "Avengers: Infinity War" był wielkim ciosem dla wszystkich fanów postaci Lokiego, w którego wciela się Tom Hiddleston. Thanos zabił przyrodniego brata Thora, łamiąc mu kark. Nie wszyscy uwierzyli, że bóg kłamstwa rzeczywiście umarł i wkrótce powstały teorie na temat rzekomej śmierci bohatera. Kilka miesięcy po premierze 3. części "Avengers" aktor wyznał jednak, że scena śmierci Lokiego tym razem nie była żadną sztuczką i postać naprawdę padła trupem. Pocieszeniem dla miłośników nordyckiego boga była jednak informacja, że na powstającej platformie streamingowej Disney+ za jakiś czas zobaczymy serial poświęcony Lokiemu. Nowe szczegóły produkcji, mogą jednak zasmucić fanów.

Serial o Lokim - czy Tom Hiddleston powróci do słynnej roli?

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu "Loki". Na Twitterze Charlesa Murphy'ego z serwisu That Hashtag Show, znalazł się wpis dotyczący roli, jaką Tom Hiddleston ma odegrać w nadchodzącej produkcji. Murphy podkreślił, że jest to nieoficjalna informacja, więc nie należy przyjmować jej za pewnik.

"

PLOTKA: Tom Hiddleston będzie narratorem historii życia Lokiego w serialu "Loki" Disney+. "

Gwiazdor potwierdził, że powróci jako Loki w serialu, nie podał szczegółów dotyczących roli. Całkiem prawdopodobne więc, że w "Lokim" usłyszymy jedynie głos Hiddlestona, a w samego przyrodniego brata Thora wcieli się zupełnie inny młodszy aktor.  Ffilmowy odtwórca roli, będzie jedynie opowiadał o młodości swojej postaci. Antybohater z Asgardu ma bardzo dużą rzeszę fanów, więc tego typu posunięcie mogłoby się odbić negatywnie na odbiorze serialu. Z drugiej strony w komiksowym świecie Marvela powstała seria opowiadająca o losach Lokiego, który odrodził się jako młody chłopak. Być może komiks będzie główną inspiracją dla twórców serialu.

Marvel War of Heroes #1

Serial o Lokim - kiedy premiera?

Scenarzystką odpowiedzialną za Lokiego ma być Jac Schaeffer, która zajmie się również serialem opowiadającym o losach Visiona i Scarlet Witch. Na razie nie zdradzono, kiedy zobaczymy pierwszą produkcję Disney+ rozgrywającą się w filmowym świecie Marvela. Według najnowszych informacji platforma ruszy pod koniec roku 2019. W pierwszej kolejności zadebiutuje jednak serial ze świata "Star Wars" pod tytułem "The Mandalorian", nad którym obecnie trwają prace.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Tom Hiddleston Marvel Loki